Gelinimiz Abimi bizden uzaklaştırdı Aile dağıldı ne yapmalıyım?

Ay inşallah kayınvalide de konu açar da okuruz sbsndbd
Ben evin kedisi Mırnav. Büyük abim beni hep veterinere goturur, en pahali mamalari, kumlari alirdi. Büyük abimin şirret karısı yuzunden vete gidip pire damlalarimi alamiyorum, iç dış parazit asisi olamiyorum. Canim annem ayilip bayildigi icin stres oldum. Şu cadı yengemi engelletin lütfen.

Gelin çok haklı siz saçma sapan bahanelerle kendinizi aklamaya çalışıyorsunuz da yemezler.

Konu sahibi kocam da kocam diye paralanıyor, abisini de ailenin sponsoru sanıyor, sizi yetiştiren anne baba da iş yok demek ki önünü almamışlar senin, 36 yaşındaki adamın hayatına çomak sokmaya çalışıyorsun

Hepsini okudum yorumlara henüz bakmadım orda ne yazdınız bilmiyorum.
Gelin yerden göğe haklı, abinizde. Her ikisi de sizi özellikle annenizi hayatından çıkarsınlar ikizinizi de silsinler. Bu ne ya abin hep bırç ödemiş hala evlenmeseydin kardeşinin borcunu da ödesin deniyor adama. Üstelik araba parası da kaybetmiş adam.
Gelin zaten nereye düştüm demiştir.
Sinirim bozuldu resmen

Gelinin konusunu gorumceden dinledik,bir görümce olarak malesef sizi hatali buldum aile olarak,bence hiç karışmayın kardeşimiz hata yapmış kabul edin ve bunun gelinle olan ilişkinize yansımasına izin vermeyin diyeceğim ama çoktan olan olmus

Konu gerçek mi anlamadım ama gerçekse gelin haklı.
Adamı kırkına kadar yiyip durmuşsunuz, ne ara para biriktirecekti acaba?
Siz pembik gelin çeyizi için para biriktirirken eve yardım eden abinizmiş. Aslında her şeyinizi kendiniz yapmamışsınız, abinizin sayesinde, eve o para veriyor diye yapabilmişsiniz.
Napsaydı, sizin çeyizinize dolaylı olarak sponsor olduğu yetmezmiş gibi bir de kumarbaz kardeşinin borçlarının bitmesini mi bekleseydi?

Bir de şeyi anlamadım, sizin kocişinizin mesafeli olmaya hakkı varken ve sizin hiçbir şeye karışmamaya hakkınız varken abinizin ve eşinin neden yok?
Onlar da mesafeli olmayı seçmişler işte kocişiniz gibi.
Kocanıza geçiremediğiniz sözü el kızına geçirmeye çalışmayın.

Ya napıyor bu kadın Allah aşkına? Adınızı, soyadınızı, resimlerinizi mi paylaşıyor? Kimse tanımıyor sizi. Yaptıklarınız normalse niye rezil olasınız zaten. Ayrıca gelin haksız olsa millet yazar haksızsın olduğunu. Ama bak herkes seni ve aileni suçlamış.

Abiniz zaten evlenmeden önce aileye yeterince destek olmuş.Diğer kardeşinizin milleti dolandırması abinizin suçu mu? Onun borçlarını ödemek zorunda bile değil.
Gelin sonuna kadar haklı. Yakalarından düşün bence.
Anneniz de klasik kaynana.. Gelin iyi bile dayanmış bence.Salın insanları. Herkes kendi evini geçindirsin,kendi borcunu ödesin.Onlar artık ayrı bir aile bunu kabullenin.

Daha öncede böyle bir konu açılmıştı. O konuda yanlış hatırlamıyorsam gelin kendisiydi.
Ne yapmaya çalışıyor anlayamadım doğrusu?
O değilde ben gelinin kocası, yani görümcenin abisi olarak ne zaman üye olup konu açacak onu merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…