Gelinimiz Abimi bizden uzaklaştırdı Aile dağıldı ne yapmalıyım?

İyide amaç ne? Detaylı detaylı da yazmış Bir önceki konuda geline hak verilmedimi acaba? Haklı çıkmak için birde görümcenin ağzından mı anlattı olayı?
Geride de yazdım: Bazı üyeler kinli oldukları kişilere insanlar saydırınca ve kendisini haklı bulunca mutlu oluyorlar. Eltisinin ağzından eltisi gerizekalıymış gibi konu açan ve millet eltisini aşağılayınca mutlu olanlar, beraber olduğu evli adamın karısı gibi konu açıp “niye boşanmıyorsun gurursuz” yorumlarıyla mutlu olanlar…. Böyle birçok üye konu açtı şimdiye kadar. Bu arkadaş da konuyu öyle bir yazmış ki görümceye milletin sövmemesi imkansız. Arada kendini övmeyi de ihmal etmemiş gelinimiz güzel, eğitimli vs diye

Mantıklı aslında. Bende yarın kayınvalidem adına konu açayım. Millet saydırdıkça okuyup rahatlarım

Aileniz ve siz cok bencilsiniz yazik abinize size mesafe koymakla cok iyi yapmis. Dugun istememislerki sizin aileniz zorla yapmis cok fenasiniz kumarci ikizinize lafe deceginize abinize yukleniyorsunuz bencede hic gorusmeyinde onlar huzur bulsun

Yaaa
O kadar güldüm ki okurken hani bir fıkra var biliyor musunuz " bizim kızda o... oldu ama biz bu kadar güzel anlatamıyoruz " diyor o hesap
Nasılda nazlı narin anneniz ne yaparsa haklı hassas ama gelin ah o gelin cadoloz di mi vicdanını sorgulayacak bir kisi var o sizsiniz mikser görümce

E senin kocanın olaylardan uzak kalma hakkı var da geline gelince niye öyle demiyorsunuz? 36 yaşındaki adamın ne zaman evleneceğinden size ne? Ortayı bulmak yerine annenizi el altından doldurmanıza ne demeli peki bir de karışmak istemedim diyorsunuz. Kendinizi kötü etmeden ortalık karıştırmışsınız gelin abinizi uzaklaştırmamış abiniz hepinizin gerçek yüzünü görmüş ve uzaklaşmış. Çok önemliyse aileniz kocanızla siz sırtlayın derdini ailenizin.

Olayları gizlemis iyide yapmis kumara bulasan senin ikizin o oynarken iyi saklarken iyi ona sesiniz çıkmıyor, abiniz sakladi diye suçlu... senin paşa kocan da cok zenginmis etkiye sütlüye karışmam diyormuş ama okuduğum kadarıyla her olayda eşinizde içinde madem her seyi abin üstlenecek borcu falan bir tek ananın babanın evladi abin mi sen agac kavugundanmi çıktın ohh ne ala kocam karışmıyor diye para olayınida böyle kisaca kapatmışsiniz cok kurnazsiniz kari koca Allah geline sabir versin o gelin sonuna kadar hakli

Siz ahiretinizi düşünün.nasil hesap vereceksiniz?
Gencecik kız 36 yaşındaki karta kaçmış adamla evleniyor. Sevinip siz hemen evlenin diyecek yerine başından beri ayak diriyorsunuz. Her evin bir enayisi vardır. Enayi abinizi elden kaçırıp daha fazla somuremeyecek olmak canınızı sıkıyor.
Eminim siz de calismiyorsunuzdur. Çok ailenizi dusunuyorsaniz ailenize ikinizin borçları için destek olun.
Bencil ve kötüsünüz.

Ya inanamıyorum çok komik değil mi cidden böyle yapanların olması evet bende o kısma takılmıştım okurken konunun gelinin balık etli ve güzel olmasıyla alakasını hala çözemedim

Ruh hastası mı acaba?

Ay size inanamıyorum ya gelinimiz alınganlık yapmıyor mu sizcede? diye soruyor musunuz birde? Cidden bu neyin kafası ya? Kendiniz gelinin yerinde olsanız sorar mıydınız acaba?

Anneniz kıza en başından cephe almış,abiniz evlenip gidecek diye aklı çıkmış ne alakaysa,küçük kardeşiniz bir yandan,aile bir yandan sömürmüşte sömürmüş abiyi. Adam kendine bir hayat kurmak istemiş onuda burnundan getirmişsiniz ailecek. Gelin az bile yapıyor.

Gördüğüm kadarıyla zaten herkes gelini haklı görüyor ama 9 ay karnında taşıyan anne unutuluyor
Anne görümceden de korkunç zaten üzüldüm geline

Off boşuna mı yükseldim ya
Konuyu gelin mi açmış,görümce mi açmış anlayamadım ama görümce siz sonuna kadar haksızsınız cınım.

Okuya okuya ilerliyorum. Ne oldu bilmiyorum ama bence gelin akıllı, hanım biri. Onun sanmıyorum görümce ağzından konu açacağını. Onun konusunu görünce gelmiş görümce kendini açıklamaya. Şeytan bunları görse tövbe eder. Nasil insanlar var ya. Abi inşallah bu aile ile barismaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…