Gelinimiz Abimi bizden uzaklaştırdı Aile dağıldı ne yapmalıyım?

Ikizinin borcunun onun evlenmesine engel sayilmasi bile nw kadar toksik bir aile olduğunuzun sadece bir kaniti

9 ay seni de karnında taşımış annen çalış çabala da borçları sen kapat

Bu platformda utanmadan aile özelimi döken şahsa sesleniyorum yaz buraya ve lütfen o kişiyi engelleyin.Kendini kadınlar kulübünde gelin olarak mağdur göstermeye çalışıyor hesabını rica ederim kapayın

Sizden ricam engelleyin daha fazla saçmalamasın.

Hanımefendi coşmayın isterseniz, site kurallarına uygun olarak açılmış hiçbir üyeliği başkası talep ediyor diye ne ifşa ederiz ne iptal ederiz.

Bize yüklü Mevla borcu var ödemedi

bir akşam abimi biri aramış kardeşinin çok yüksek Mevla borçları var

Gelin-Görümce paragrafsız yazıyor, yazım kurallarına dikkat etmiyor, ikizin borçlandığı Mevla’yı abartıyorsunuz.

Bu kaçıncı derece işsizlik ya. Gerçekten pes!

Abin çok haksız ben senin abinin kadın versiyonuyum
Merhameti vicdanı yanlış kişilere kullanmış, ailem diye elinden geleni yapmış ama kimse onun ailesine eşine saygı duymamış
Sana çok yüz vermiş, sen ne hakla abinin eşine canım kayınvalidene git falan diyorsun sana mı soracak, gelin de akıllı mesafayi koyunca kullanamayınca kızı çıldırmışsınız

Bizi karalamak ailemizi rezil etmek adına burada ayıp ediyor.Görüyorsa lütfen bunu okusun hakkımı helal etmiyorum bohçana ben destek oldum düğünde geldim tam taktım yazık

Anonimsiniz. Yukarımemişler köyünden Hacı İhsan'ın oğlu Topal Hasan ile evlendim dememiş ki. Kim bilecek kimsiniz

Ben ne görümceyim ne de gelin ,sayın görümce sizin yaptığınız asıl rezillik.Gelin dertlenmiş içini dökmüş sizinki bencilliğin üst levelı

Bence gelin hakli. O kadar seye az bile tepki vermis

Anonimsiniz. Yukarımemişler köyünden Hacı İhsan'ın oğlu Topal Hasan ile evlendim dememiş ki. Kim bilecek kimsiniz
Böyle tiplere ;kendilerini küçük dünyalarında dev aynasında görenler diyorum ben şahsen

Anneniz kaynanalik yapmış suçlu ve haksizsiniz. Gelinlikli resmimi gönderip iletişim kurmaya çalıştığım kayınvalide beni görmezden gelse soy agacimdan silerim onu. İki tarafta birbirine bu tarz bir saygısızlık yapamaz .oldu olacak 36 yaşındaki oğlunu emzirip ayağında sallasin.

geline yada başkasına ihtiyacınız yok ki. kendi kendinizi rezil etme yeteneğiniz var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…