Gelinimiz Abimi bizden uzaklaştırdı Aile dağıldı ne yapmalıyım?

Siz bencil bir ailesiniz. Abiniz sömürülmüş, İstemişsiniz ki gelin de sömürülsün. Baştan beri gelini sıkıntıya sokmuşsunuz. Sonra da kalkıp yüzünüze gülsün istemişsiniz. Baştan aşağı sorunlu bir kardeşin var. Annen ise eve bakıyor diye süt veren ineğin kesilmesini istememiş. Aklınca oğlu kızdan vazgeçer de bize döner istemiş ama olmamış.
O geline sesleniyorum.
Aklın varsa bu aile ile kesinlikle görüşme. El birliği ile sizin yuvanızı yıkıp seni de delirtirler.

En güzel yorum

Gelinimiz az bile yapmış darısı kötü eş ailesi olan hemcinslerimin başına inşallah hepsi eşlerini kötü ailelerinden uzaklaştırır. Yeter gelinlerin kayın aileden çektikleri bu ne ya hangi konuyu okusam görümce kaynana sorunu

Ee yuh yani
Haklı olduğunuz bir konu aradim bulamadim.
Gelin görüşmek istememekte arayıp sormamakta çok hakli
İyi bir sey yapmamışsıniz yapsaydınız nasil olurdu?

Gelin dibine kadar hakli
Tek bir yardımınız yok,beklentiniz sorununuz cok
Ikizinin yaptığından yüzünüz kizaracagina mahcup olacağınıza hala kadina ailemizi dağıttı falan diyorsunuz

Önce bir dönüp kendinize bakın yazdığınızı şimdi baştan sona açıp okudum zerre kadar size hak veremedim.Afedersinizde bir görümce olarak ne yaptınız diye sorarlar adama? Kızın hiç bir anında yanında olmamışsınız abim evleniyor erken demişsiniz ana kız. Şimdi de karşıdan iyi niyet bekliyorsunuz. Gelin iyi sabırlıymış.İnşallah ömür boyu sizle görüşmezler. İş seçiyor nedir ya gelinin işinden sizene siz önce ikinize sahip çıkın.sen kocanla etliye sütlüye karışma ama o normal.yemin ederim bu ne ya okurken ben gelin yerine üzüldüm.

Ay gelin size az etmiş nereden düşmüş bu aileye

Biraz empati yapin. Kocanizin bir seylere sahit olmasini bile dert ediyorsunuz ama o kizin ilk gunden beri gormedigi sacmalik kalmamis. Ne dunurluk bilinmis ne buyukluk. Abiniz kendi rizasi ile vermis ama yinede bir dusunur insan adam guvence diye sattigi arabanin parasini bile gozden cikardi, bugune kadar ailesi icin cabaladi bu kadar da haksizlik etmeyelim diye.. ikiziniz deseniz ise yaramaz durmus durmus uzakta hayirsiz sonra bela getirmeye gelmis. Allah her seyin hayirlisini versin. Yani geline sabirlar selamlar. Yazik kiza. Hep kapris hep bi sacma sapan karismalar bulasmalar. Abiniz allahtan akilliymistaaile huzurunu dusunerek hareket etmis.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…