Gelinimiz Abimi bizden uzaklaştırdı Aile dağıldı ne yapmalıyım?

Arkadaşlar bu kişi görümce falan değil gelinin bizzat kendisi boşuna sinirlenmeyin :KK70: yazma şekli (daha doğrusu yazamama şekli), üslubu, detaylar her şeyi aynı. Mevla borcu var diye bir söz öbeğini de bu arkadaştan başkası kullanmıyodur zaten. Ay bir de kendisi için yüzü güzel kız falan demiş :KK70: Görümcesine ağzınıza geleni saydırın diye açmış zaten konuyu
Arkadaşım rica etsem o konuyu açan kızı burda paylaşıp şikayet edermisin kim gelin kim görümce kim haklı görüşelim Allah için yüzü varsa döner ak kara görünür burda herkes bana yükleniyor.bu platform niye gelinleri koruyor çok yanlısınız

Dershane olayını hatırlıyorum. O konu, bu olay mıymış? Çok gergin bir olay ama ya işin rengi iyice değişmesin böyle karşılıklı olunca

Arkadaşlar bu kişi görümce falan değil gelinin bizzat kendisi boşuna sinirlenmeyin :KK70: yazma şekli (daha doğrusu yazamama şekli), üslubu, detaylar her şeyi aynı. Mevla borcu var diye bir söz öbeğini de bu arkadaştan başkası kullanmıyodur zaten. Ay bir de kendisi için yüzü güzel kız falan demiş :KK70: Görümcesine ağzınıza geleni saydırın diye açmış zaten konuyu
Farkindayim ama icimdeki sovme enerjisini atiyorum iyi geliyor 🤣🤣🤣

Lütfen tüm kadınlar kulübü üyelerine sesleniyorum.Bu platform da gelinimiz demeye utandığım bir insan saçma sapan bir paylaşım yapıp burada beni ve ailemi karalıyor.Sizden ricam engelleyin daha fazla saçmalamasın.Benim annem oğlunu özlüyor kırgınlıktan bu siniri.Bir gelin kayınvalideyi nasıl engeller bende bir gelinim asla bunu yapmıyorum utanmadan bizi burada karalıyorsun kızım yazık değil mi Allah için cevap Verde herkes görsün neyin ne olduğunu
Tamam da sende aynı konuyu aynı şekilde yazmışsın gelin sizin aileyi kötülüyorsa sende kötülüyorsun.

Arkadaşım rica etsem o konuyu açan kızı burda paylaşıp şikayet edermisin kim gelin kim görümce kim haklı görüşelim Allah için yüzü varsa döner ak kara görünür burda herkes bana yükleniyor.bu platform niye gelinleri koruyor çok yanlısınız
Ne diye şikayet edelim peki görümce hakkında tukaka dedi diye mi

Tamam da sende aynı konuyu aynı şekilde yazmışsın gelin sizin aileyi kötülüyorsa sende kötülüyorsun.
Ben haklı olduğu yönleri söylüyorum ama burada yanlı anlatıyor.Gördüğüm kadarıyla zaten herkes gelini haklı görüyor ama 9 ay karnında taşıyan anne unutuluyor.Ya lütfen şu arkadaşı meydana dökün rica ediyorum dökün ben bunu ailemede söyleyeceğim Allah için paylaşın şu kızı

Yok artık. O konu hangisi

Ben haklı olduğu yönleri söylüyorum ama burada yanlı anlatıyor.Gördüğüm kadarıyla zaten herkes gelini haklı görüyor ama 9 ay karnında taşıyan anne unutuluyor.Ya lütfen şu arkadaşı meydana dökün rica ediyorum dökün ben bunu ailemede söyleyeceğim Allah için paylaşın şu kızı
Bence gelin haksız üzülme sen

Biz abimiz evlenmesin istemedik bşrikim yapsaydı da evlenseydi annemlerde zora düşmeseydi dedik.Ben evlenirken herşeyimi kendim yaptım.Ama abim sırf evlenebilmek için ikizimin olayını gizledi sorarım size bu ne kadar doğru Allah aşkına.Abimi aramadım çünkü kocam zaten ikizimin olayıyla şok oldu sonra gelin abim kavgası falan daha ne kadar rezil olacak tım uzak kaldım maalesef
Kocam da kocam diyorsun da 26 yaşında genç bir kızın hayatına resmen musallat oluyorsun sana senin gibi görümce lazım

Keşke IP falan bilinse kim olduğunuz ve yazılsa

X