Gelinimiz Abimi bizden uzaklaştırdı Aile dağıldı ne yapmalıyım?

Çok iyi olay çok haklısın abin nasıl evlenir daha senin çocuklarını okutması lazım
Abilik bitmiş
İş annede bitiyor işte. Bazı ruh hastası anneler özellikle en büyük oğullarını kocası sanıyor. O şekilde davranıyor. Kardeşleri de o abiyi babası sanıyor. Babalık bekliyorlar. Evlenmesine de bu yüzden bozulmuşlar işte baba evlenir mi? O guduyle böyle tepki veriyorlar.
Bunlarda bir de büyük abi ile baba ortak bişi alır ama tüm kardeşlere eşit bölünür falan.
Abinin mali çalıştığı ortalık mali. Diğerlerinin kendi malı. Çünkü diğerleri evlat, abi annenin ikinci kocası. Ahh Freud yaşasaydı da Türkiye'deki anneleri ekstra analiz etseydi..

Ay ben de sizin gibi düşündüm ama sanırım iki konuda da meblağ yerine Mevla yazılmış yazılanları yanlış anlamadıysam ikisi de mi yanlış biliyor o kuşkuya düşürdü beni

Geline haftada bir ziyaret et bende öylemi yapıyorum dedin . Kim olsa canı sıkılır . Valla görümce bir sen birde kocam akıllı değil . Adam kendinden 10 yaş küçük kız bulmuş bırakırmi onu . Hemen evlenmek ister. Ne güzel ikiside çalışıyormuş . Allahım inşallah mutlu olurlar .

Bilmez miyim aynısınu ben kadın olduğum halde yaşıyorum, kardeşimin ablası değil de anne babası gibiyim
Ama çocuklar bu hale kendi gelmiyor, anne babalar böyle isteyince o hale getirene kadar yapmadıkları manipülasyon kalmıuor

Resmen gelinin hayatının içine s*ıçmışsınız.
Resmen gelinin hayatının içine s*ıçmışsınız. En ufak bir hatası yok gelinin sizin gibi bir aileye düştüğü için Allah sabır versin.

Benim büyük cocuguma babasi bazen kardeşinden sen sorumlusun şöyle boyle diyor. Hemen uyarıyorum. Çocuğa da diyorum hayır sen onun abisisin. Biz anne babayiz. Kardeşin bizim sorumlulugimuzda. Senin sorumluğun yok. Ama bize destek olmak için kardeşinle ilgilenirsen sevinirim diyorum. Eşime de kaç kez dedim bunu anlaması için.

Bence onu bile mecbur kalmadıkça istemeyin, ben de anneme destek olmak için çok ilgilendim sonunda kardeşim beni tehdit bile etti yapacaksın diye, annem çok pişman ama neyse her evlatta aynı değil sizinki nankör olmaz belki

Reactions: Gif
Kanka Güya küfürlü kelimeyi sansürlemissin ama sansürlediğin yerde harf yok ki.. küfürü olduğu gibi yazmışsın

Abinin yıllarca etinden sütünden yararlanmissiniz. Yetmemiş daha adamı daha fazla kullanmadığınız için içinize dert olmuş. 36 yaşına gelmiş adamın kumar borcu olan, abisini türlü yalanlarla dolandıran ve aile huzurunu bozan adamla hala ilişkisini devam ettirmesini mi bekliyorsunuz?

Siz sırf eşiniz soğuk diye suya sabuna dokunmadan arada kuyuya taş atıp kaçmışsınız. İşinize de gelmiş bu durum. Abiniz ekonomik durum kötü diye evlenmiş olmasını istemiyorsunuz madem siz niye evlendiniz? Anneniz, erkek kardeniz ve siz nasıl abinizin evliliği hakkında söz hakkınız olduğunu düşünüyorsunuz?

Gelin az bile yapmış size. Ben olsam sizi ne kapımın önünden geçiririm ne de yüzünüze bakarım.

Bu adam 36 yaşına kadar sizin sorumsuzluğunuz yüzünden birikim yapamamış zaten, ailenin eşşeği yapmışsınız adamı. Yaparken bir gün tepebileceği ihtimali hiç gelmemiş aklınıza, iyi olmuş size.

Çünkü gelin ailenin kerizini aldı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…