Gelin Birlikte Kilo Verelim 😊

Bende vermem lazım bebek istiyorum okadar diyet diyetisyen değiştirdim motıve olamıyorum bir türlü okadar çok takıntı yaptımki bu konuyu yiyince mutsuz oluyorum gidiyorum akşamları 2 gundur kusuyorum yediğimi
Yaptığın çok yanlış canım. Allah korusun başka organlarına zarar verir.

Dün paylaşım yapamadım. Ama gayet güzel gitti diyebilirim. Dünün menüsü şöyleydi.
Sabah büyük bir bardak su
12.00 yumurtasız bol yeşil biberli menemen, peynir, salatalık, domates, yeşillik, 2 dilim ekmek, 1 tane hurma
Gün boyunca filtre kahve, yeşil çay, birazcık çekirdek
3,5 lt su

Ve bugün sabah tartıldım. Regl olmama rağmen az da olsa eksiyi görmek de beni çok mutlu etti.

Cuma günü kilom: 71.35
Bugünkü kilom: 70.70

Eklentiler

• 1000051286.jpg
    1000051286.jpg
    74,2 KB · Görüntüleme: 1
Herkese Merhaba,
Ben uzun zamandır yoktum buralarda çok değişmiş her şey. Aktif grup kalmamış. Herkes sağlıklı alışkanlıklar edinmiş ve ideal kilosuna kavuşmuş galiba :)
Ben 5 yıl önce bu sitede cuma gruplarıyla çok güzel kilo vermiştim. Şimdi tekrar başa döndüm, iş durumlarım değişti. Eve de iş getiriyordum ve hareket spor alanım daralmıştı.
Şimdi tekrar başlamak istiyorum. Hala gruba üye alıyor musunuz?
Bu arada 40 yaşı aştığım için eskisi kadar kolay gitmesini beklemiyorum ama elimden geleni yapacağım. Yalnız yapamasam da grupla çok disiplinliyim ve bir grupta olmak beni hem diyet hem de spor konusunda çok motive eder. Yaklaşık bir aydır günde 1 ile 1,5 saat yürüyorum. Çikolata ekmek ve süt ürünlerine ara verdim.
Desteklerinizi bekliyorum.
Kullanıcı Adı : Wizard Mom
İsim (İsteğe Bağlı ): Deniz
Mesleginiz: Web tasarım
Yaşınız : 40 something :)
Medeni Durumunuz : evli mutlu çok çocuklu
Çocuk Sayısı : 3
Yaşadığınız şehir: yurt dışı
Boyunuz : 1.70
Kilonuz: 73
Hedef kilonuz : 60
Kilo alma hikayeniz : uzun hikaye
Kilo vermeyi neden istiyorsunuz ? : sağlık, kıyafet, fitlik, mutluluk
Daha önce Cuma Zayıflama Yarışmasına katıldınız mı? : evet
Takım kurallarını okudum ve kurallara uymayı kabul ediyorum. Evet.
Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum:)

Herkese Merhaba,
Ben uzun zamandır yoktum buralarda çok değişmiş her şey. Aktif grup kalmamış. Herkes sağlıklı alışkanlıklar edinmiş ve ideal kilosuna kavuşmuş galiba :)
Ben 5 yıl önce bu sitede cuma gruplarıyla çok güzel kilo vermiştim. Şimdi tekrar başa döndüm, iş durumlarım değişti. Eve de iş getiriyordum ve hareket spor alanım daralmıştı.
Bu arada 40 yaşı aştığım için eskisi kadar kolay gitmesini beklemiyorum ama elimden geleni yapacağım. Yalnız yapamasam da grupla çok disiplinliyim ve bir grupta olmak beni hem diyet hem de spor konusunda çok motive eder. Yaklaşık bir aydır günde 1 ile 1,5 saat yürüyorum. Çikolata ekmek ve süt ürünlerine ara verdim.
Girebilirsin herkese açık grup herkes yazabilir. Sana da bol eksiler sağlıkla inşaAllah 😍

Ben de dün yazamadım . Dün içinde herkesin Anneler günü kutlu olsun. ❣️🌸 sabah :1 haşlanmış yumurta domates biber k özlemesi babamı kırmayım diye 3 lokumluk pide ekmeğinden yeşilliklerle pişirilmiş yumurta 7 zeytin bikaç ceviz
Günde maalesef bir şey yiyemedim yine domates salata peynir 1 şeftali 3 kayısı 1 çağla.
14:30dan sonra yemek yemeyi bıraktım şu an 10.30 saat 20.30 saattir açlık orucu genelde 17.00 de yemeyi bırakıyodum 16.00 ya düşürdüm 2-3 günde 15.00-15.30 arası yemeyi bırakıyorum. Acıkmıyorum
Bir de dün 3.5-4 l du içtim dün az içtim yorgundum iştahım gelmedi.

Ve bugün pazartesi güncel kilom 59.30 oldum 😍🧿az kaldı 58 e düşmeme. 61.40 la başladım hadi bakalım 🤲🏻😍

Ve bugün sabah tartıldım. Regl olmama rağmen az da olsa eksiyi görmek de beni çok mutlu etti.

Cuma günü kilom: 71.35
Bugünkü kilom: 70.70
Ben de regl kendi genelde karnım o kadar şişerdi ki regl olmadan önce de. Ama o zamanlar sancıyı kessin diye çikolata yiyordum bazen geçerdi bazen yine devam ederdi. Genlde bitterli çikolata alırdım.regl bitince olmadan önceki kiloma dönerdim. Şimdi elhamdülillah reglkennde veriyorum 😇😍

Herkese Merhaba,
Hoş geldiniz aramıza. Ben de 38 yaşında 2 çocuklu kısmen hareketsiz bir yaşamı olan ve kilom da hemen hemen sizinle aynı sayılır. Hep beraber birbirimize destek olmak için buradayız zaten. Bol eksiler olsun inşallah...
Ve bugün pazartesi güncel kilom 59.30 oldum 😍🧿az kaldı 58 e düşmeme. 61.40 la başladım hadi bakalım 🤲🏻😍
Çok sevindim hedefine çok az kaldı haftaya 58' e ulaşacağını canı gönülden inanıyorum.

Ben de dün yazamadım . Dün içinde herkesin Anneler günü kutlu olsun. ❣️🌸 sabah :1 haşlanmış yumurta domates biber k özlemesi babamı kırmayım diye 3 lokumluk pide ekmeğinden yeşilliklerle pişirilmiş yumurta 7 zeytin bikaç ceviz
Günde maalesef bir şey yiyemedim yine domates salata peynir 1 şeftali 3 kayısı 1 çağla.
14:30dan sonra yemek yemeyi bıraktım şu an 10.30 saat 20.30 saattir açlık orucu genelde 17.00 de yemeyi bırakıyodum 16.00 ya düşürdüm 2-3 günde 15.00-15.30 arası yemeyi bırakıyorum. Acıkmıyorum
Teşekkür ederiz senin de günün kutlu olsun canım. Ben de önceki kadar çok yemiyorum. Önceden krizlerim tutuyordu resmen özellikle de akşamları. Yemek değil abur cubur, tatlı yani ne kadar zararlı şey varsa her şeyi yiyordum. Çok şükür artık krizlerim olmuyor en azından vücudum da alışıyor sanırım. Böyle giderim inşallah. Şöyle 60' li rakamlara inseydim artık çok iyi olacaktı.

Hoş geldiniz aramıza. Ben de 38 yaşında 2 çocuklu kısmen hareketsiz bir yaşamı olan ve kilom da hemen hemen sizinle aynı sayılır. Hep beraber birbirimize destek olmak için buradayız zaten. Bol eksiler olsun inşallah...

Çok sevindim hedefine çok az kaldı haftaya 58' e ulaşacağını canı gönülden inanıyorum.
Hedefim 55-53 kilo arası da iki tane direnç kilom vardı birini kırdım 61 küsür dü diğeri 59 sonra rahatlarım inşaAllah. Bu hafta 58 ve aşağısı olur inanıyorum kendime 😍😍😇

Teşekkür ederiz senin de günün kutlu olsun canım. Ben de önceki kadar çok yemiyorum. Önceden krizlerim tutuyordu resmen özellikle de akşamları. Yemek değil abur cubur, tatlı yani ne kadar zararlı şey varsa her şeyi yiyordum. Çok şükür artık krizlerim olmuyor en azından vücudum da alışıyor sanırım. Böyle giderim inşallah. Şöyle 60' li rakamlara inseydim artık çok iyi olacaktı.
İnşaAllah inersin ya. Bi şey diyim mi burası bana çok iyi geldi motive olduğum için kendimi mutlu hissediyorum ve bu istikrarla gidersem sonunda kısa sürede başarırım 😇😍💪🏻🤲🏻burda yazdığım için pes etmiyorum aslında gayretli biriyim kilo veririm de ama kontrol yapamıyorum yoksa kilo vermek için direniyorum. Sonrası daha önemli yoksa bi hafta oldu nerdeyse canım ufaktan bi şeyler istiyor ama diyorum ki istediğim kiloma ulaşayım da dikkat ederek yerim diye. Çünkü hiçbir kıyafetim olmuyor. Evlendiğimde 51/52kiloydum çok üzülüyorum 🥺

İnşaAllah inersin ya. Bi şey diyim mi burası bana çok iyi geldi motive olduğum için kendimi mutlu hissediyorum ve bu istikrarla gidersem sonunda kısa sürede başarırım 😇😍💪🏻🤲🏻burda yazdığım için pes etmiyorum aslında gayretli biriyim kilo veririm de ama kontrol yapamıyorum yoksa kilo vermek için direniyorum. Sonrası daha önemli yoksa bi hafta oldu nerdeyse canım ufaktan bi şeyler istiyor ama diyorum ki istediğim kiloma ulaşayım da dikkat ederek yerim diye. Çünkü hiçbir kıyafetim olmuyor. Evlendiğimde 51/52kiloydum çok üzülüyorum 🥺
İstediğin kiloya en kısa sürede ineceksin. Kaldı ki şu anda bile gayet fit göründüğüne eminim. Önemli olan sağlıklı olmak ve kalabilmek. Kilo almak da kilo vermek de hayatın içinde olağan şeyler.

Hoşbuldum, teşekkür ederim. Süper! Daha iyi motive oluruz böyle. Hepimize bol eksiler.

Bu sabahki kilo WC öncesi(fazla bilgiyle özür) 72.8 kg.
Ölçü Göğüs: 96 Bel göbüş: 94 kalça:109

Dünkü adım: 11K
Dünkü kahvaltı: bir haşlama, anneler günü için oğlumun yaptığı pankekten küçük bir tane, yarım avokado, yeşil çay bir kaşık pekmez
Akşam fasulyeli pirinçli 2 küçük fajita etsiz.
Arada muzlu çilekli limonatalı sütsüz smoothie 1 bardak.
1 portakal
Menengiç kahvesi suyla
Üç tane badem unu ve stevia ile yapılmış anneler günü kurabiyesi.
Çok süper bir gün olmadı ama normalde çocuklarımın aldığı fındıklı dark çikolatanın ve çikolatalı kurabiyelerin meyve suları ve sütlü kahveyle dibine vururdum. Cumaya 72 olurum diye umuyorum inşAllah 🎉🎉

7F6D4E1E-09C1-4065-82A9-7B34BA64E7B3.jpeg

E11E725B-8CCA-47E5-890F-EDD327AF0110.jpeg

Çok az değil mi, normalde nasıl besleniyorsun bir günlük bir şey miydi. Çok düşük kalori kas kaybı ve hızlı ki geri kilo almaya sebep olabiliyor.

Çok az değil mi, normalde nasıl besleniyorsun bir günlük bir şey miydi. Çok düşük kalori kas kaybı ve hızlı ki geri kilo almaya sebep olabiliyor.
Normalde o miktarlarda günlük 1000 kaloriye yakın yiyorum. Acıkmıyorum acıkırsam istediğim kadar yiyorum ama ekmek şekerli gıdalar yok. Ve yediklerim sağlıklı ve bolca da su içiyorum. İstediğim kiloya düşünce dikkat ederek yicem ama biraz da ben tiroidii yenmeye çalışıyorum. İnşaAllah. Zaten başta ödem gidiyormuş sonra yavaş yavaş gider kilom kalıcı olsun diye bi şeyler yapıcam bakalım. Zaten bebiş istiyorum bi de önceki kıyafetlerimin içine girmek 😍 4 gözle bekliyorum.

Merhabalar. İnşallah bende zayıflarım bugün diyete başladığımın 14.günü kilo 109.küsürdü o rakamları görünce stresten küsüratı unuttum 45 yaşındayım ve hipotroid hastasıyım 🙏

X