Gelin Birlikte Kilo Verelim 😊

Kızlar mesajımı gördünüz mü? Başlıyor muyuz artık? Ve nerden başlıyoruz ben burda bazen mesajları göremiyorum görmezsem kusura bakmayın
Ben başlamıstım zaten sirkeli suyumu içtim detoxumu hazırladım kahvaltımı yapıcam bırazdan

Eklentiler

• 253E9F0B-8538-4038-877C-FCD501CBE1E5.jpeg
    253E9F0B-8538-4038-877C-FCD501CBE1E5.jpeg
    106,4 KB · Görüntüleme: 29
Ben de başladım bugün. Sizler başka bir platform üzerinden devam edecekseniz edin ben buradan devam ediyorum. Süreklilik açısından kimler buradan devam ediyor yazsa iyi olur

Ben de başladım bugün. Sizler başka bir platform üzerinden devam edecekseniz edin ben buradan devam ediyorum. Süreklilik açısından kimler buradan devam ediyor yazsa iyi olur
Ben de başladım tamam o zaman burdan devam edelim ben kahvaltımı 11:15 te yaptım sirkeli suyumu içtim. 2 l suyumu da içtim kilomda şu an da 61.40 kızlar güncel olarak pazartesi ve cuma günleri tartı günü unutmayın. Menü olarak yazar ya da çekip atabiliriz. Ama eksiksiz yapalım olur mu? Günde hiç olmazsa 5000 adım atalım diğer egzersizleri de hangisi size uygunsa ordan devam edin. Hadi başladık bakalım. Başarılar 💪🏻🥰😎🙈

Kuralları güncelledim. Fazla esnetme olmayacak. Bunlar daha akılda kalıcı olur. Ben yazdığım gibi siz de yazıp buzdolabınızın üzerine yapıştırabilirsiniz. Yasaklı yiyecekte patatesi çıkarmdım fotoğrafta görürsünüz haftada en fazla 3 kez yiyebiliriz. Bildiğiniz detox tarifleri de atabilirsiniz. Onları da deneyebiliriz . Detox min 3 gün Max 7 gün denenmeli. Fazlası zarar her şeyin biliyorsunuz. Tartınızı buraya ya da özel kısmına atabilrsiniz tarih atarak.
İki haftada min 2 kilo bile verilmezse detox yapılacak 3 gün. Ve spor dallarından bir tanesi 1 saatlik yapacak gün içersine bölebilir örn 30 dk yürüyüş yapınca 30 dk da zumba yapabilir. Bence bu kadar yeterli 😊

Eklentiler

• IMG_20240507_141559.jpg
    IMG_20240507_141559.jpg
    123,5 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_20240507_141537.jpg
    IMG_20240507_141537.jpg
    91,5 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_20240507_141533.jpg
    IMG_20240507_141533.jpg
    106 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_20240507_141529.jpg
    IMG_20240507_141529.jpg
    99,3 KB · Görüntüleme: 23
Bugün salı yarın haftanın 3 günü spor günü var isterseniz bugün yapın isterseniz yarını bekleyin ama yaptığınızı kaydedip gece bildirin.
Her gün bir de menümüz belirli tartı günü ve spor ve içtiğimiz sularımızı yazarak ya da fotoğraflayarak bildirim yapacağıZ.

Aslında diyet yaparken herkesin uyması gereken şeyler. Bence gayet güzel olmuş elinize sağlık. Önemli olan istikrar ve dirayet. Herkese bol eksiler diliyorum.

Bugünkü menüm ;

2 su Bardaklı sirkeli su

Sabah: iki tane haşlanmış yumurta 3 zeytin 3 kaşık yoğurt domates salata ve dünden kalan dürümüm 4/1 ı kalmıştı mecburen yedim.

Ara öğün : üç ceviz üç fındık üç erik ve 3 hurma

Öğlen -akşam (Tek öğün yaparım genelde) yeşil soğanlı kaşarlı omlet naneli birazda 3 kaşık yoğurt .

4 litre su belki de geçmiştir 7 de su içmeyi kestim ama boğazım kurudu.

2 kupa kadar gül bitki çayı içtim.

Sabah ki kilom da 61.40 tı. Cumaya bakalım 😊

(Su içmeyi çok seviyorum zorla içmem) 🥲

Ben de başladım tamam o zaman burdan devam edelim ben kahvaltımı 11:15 te yaptım sirkeli suyumu içtim. 2 l suyumu da içtim kilomda şu an da 61.40 kızlar güncel olarak pazartesi ve cuma günleri tartı günü unutmayın. Menü olarak yazar ya da çekip atabiliriz. Ama eksiksiz yapalım olur mu? Günde hiç olmazsa 5000 adım atalım diğer egzersizleri de hangisi size uygunsa ordan devam edin. Hadi başladık bakalım. Başarılar 💪🏻🥰😎🙈
Süper menü olmuş.

Ben bugün tartılmamıştım yarın sabah tartılıp o şekilde menü paylaşımına başlarım.

İyi akşamlar kızlar nasıl gidiyor?
Sizden ses seda yok. Z zeyyoo ohbb ohbb
Ben yazayım da aşırı uykum var yoruldum hastanedeydim yine.

2 bardak sirkeli su
4 l su
Sabah: 1 haşlanmış yumurta 3 zeytin domates salata közlenmiş biber 1 kase dolusu yoğurt (baharatlı)

Öğlen/akşam : patates haşlama kaşarlı 0stü zeytin soslu, salata, 1kase çorba
Ara öğün : 3 ceviz 3 fındık 3 erik 3 hurma
1 bardak gül bitki çayı.
Bugün spor günü 10000 adım attım

Bende durumlar böyle sizde durumlar nasıl? 😊

Herkese iyi akşamlar
Sabah büyük bardak limonlu su
10.00 filtre kahve+şu
14.15 yumurta, 2 dilim ekmek, domates, salatalık, zeytin
17.00 yeşil çay+ 4 tane kuru incir
1 saat yürüyüş (45 dk tempolu)
yürüyüşten gelince şekerim düştü geç olunca yemek yemek istemedim çayla birlikte 4 tane daha kuru incir ve 1 avuç paylamış mısır yedim
2 litre su

Sabah tartıldın güncel kilom: 72

Bugünkü menüm ;

2 su Bardaklı sirkeli su

Sabah: iki tane haşlanmış yumurta 3 zeytin 3 kaşık yoğurt domates salata ve dünden kalan dürümüm 4/1 ı kalmıştı mecburen yedim.

Ara öğün : üç ceviz üç fındık üç erik ve 3 hurma

Öğlen -akşam (Tek öğün yaparım genelde) yeşil soğanlı kaşarlı omlet naneli birazda 3 kaşık yoğurt .

4 litre su belki de geçmiştir 7 de su içmeyi kestim ama boğazım kurudu.

2 kupa kadar gül bitki çayı içtim.

Sabah ki kilom da 61.40 tı. Cumaya bakalım 😊

(Su içmeyi çok seviyorum zorla içmem) 🥲
cok sırke tuketıyorsunuz mıdenız delinir. Ikı su bardaklı sırkelı su ne demek

Büyük kupa diyim 😅 sirkeli su (1 tatlı kaşığı)
4 l su
2 bardak gül bitki çayı
Yeşilliklerle smoothi
Ara öğün: karışık kuruyemiş bir avuç ve yarım kase karışık meyve (erik çağla ve hurma)
Sabah ve öğle/akşam menüm.

Eklentiler

• IMG_20240509_142612.jpg
    IMG_20240509_142612.jpg
    92,3 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_20240509_103858.jpg
    IMG_20240509_103858.jpg
    91,4 KB · Görüntüleme: 12
Hanımlar merhaba. Nasılsıniz bakalım nasıl geçiyor günleriniz. Ben dün akşam baya zorlandım. Okuldan gelince ilk öğünü yapınca biraz geç oldu sonra yürüyüş yaptım şekerim düştü allahtan incirle bastırabildim. Geç olmuştu çünkü yemek yemek istemedim. Bugün bu konuya biraz daha dikkat etme çalışacağım.
Sizler yürüyüş yapabiliyor kusunuz veya spor

Bugünkü menü

Sabah büyük bir bardak limonlu su ( 500 ml)
10.30 filtre kahve + su

13.30 2 yumurta, domates, salatalık, marul, zeytin, peynir, 2 lokma simit, 1 tane hurma, 1 kupa yeşil çay

17.30 tavuklu salata, 1 kase cacık, 7 tane çilek

18.30 filtre kahve
1 saat yürüyüş ( 45dk tempolu)

20.30 kaysılı form çay

Gün boyunca 2.5 lt su

Galiba menülerimin arası biraz sık oldu. Yürüyüşten önce akşam yemeğini yemek istedim. Sizlerden de menülerime yorum almak isterim eksiklik veya fazlalık gördüyseniz eleştiriye açığım😁

Birde bizim tartı günleri hangi günlerdi

Bugünkü menü

Sabah büyük bir bardak limonlu su ( 500 ml)
10.30 filtre kahve + su

13.30 2 yumurta, domates, salatalık, marul, zeytin, peynir, 2 lokma simit, 1 tane hurma, 1 kupa yeşil çay

17.30 tavuklu salata, 1 kase cacık, 7 tane çilek

18.30 filtre kahve
1 saat yürüyüş ( 45dk tempolu)

20.30 kaysılı form çay

Gün boyunca 2.5 lt su

Galiba menülerimin arası biraz sık oldu. Yürüyüşten önce akşam yemeğini yemek istedim. Sizlerden de menülerime yorum almak isterim eksiklik veya fazlalık gördüyseniz eleştiriye açığım😁

Birde bizim tartı günleri hangi günlerdi
Pazartesi ve cuma. Ve günaydın ve ben atıyorum tartımı salı günü başladık ama pazartesi de salı günümle aynı kiloydu. Ben reglken hiç vermemiştim hep şiş dururdu ama ona rağmen vermişim az da olsa bir de tiroid zorluyor geç veriyoruz maalesef ama onun dışında çok mutluyum verebiliyorum ben aylarca sporlar aralıklı oruçlar yaptım sular içtim bu kadar hızlı veremedim ama incelmiştim ama olsun elhamdülillah verebiliyorum kilolarımı 😍🥲🤭 spor yapmıyorum da yürüyüş ve hızlı tempoda yürüyüş yapıyorum

Pazartesi/salı kilom.:61.40
Cuma kilom :59.85 😇

Eklentiler

• IMG-20240510-WA0001.jpg
    IMG-20240510-WA0001.jpg
    140,2 KB · Görüntüleme: 11
Çok iyi süpersin👏👏👏
Ben o kadar hızlı veremiyorum gramla da olsa vermişim
Galiba ikimiziz diğer arkadaş hiç yazmıyor. Bir de şöyle bugün en geç 12.00 e kadar tartı resmini atalım ya da yazalım.

X