Gelin Birlikte Kilo Verelim 😊

Çok iyi süpersin👏👏👏
Ben o kadar hızlı veremiyorum gramla da olsa vermişim
Ben de şoklardayım. Nasıl o kadar verdim diyorum aylarca o kiloya bile düşemiyordum. İki tane direnç kilom vardı biri 61 diğer 59 bakalım 61 ı kırdık yine şükür 59 u da kırarsam gerisi çorap söküğü gibi gelecek inşaAllah kolaylıkla 🥲🥰

Ben çarşamba başladım ve tartıldım. Henüz iki gün olmuş ama olsun.
Çarşamba günü kilom: 72
Cuma kilom: 71.35
1000051084.jpg

Galiba ikimiziz diğer arkadaş hiç yazmıyor. Bir de şöyle bugün en geç 12.00 e kadar tartı resmini atalım ya da yazalım.
Sanırım iki kişiyiz. Olsun önemli olan bir kişinin olması insan bir kişinin bile yazdığını görünce yazılanları okuyunca daha motive oluyor.
Ben de şoklardayım. Nasıl o kadar verdim diyorum aylarca o kiloya bile düşemiyordum. İki tane direnç kilom vardı biri 61 diğer 59 bakalım 61 ı kırdık yine şükür 59 u da kırarsam gerisi çorap söküğü gibi gelecek inşaAllah kolaylıkla 🥲🥰
Direnç kilonu kırmana çok sevindim. Ben uzun yıllar süre kilo al ver hep kendini kilo vermek zorunda gibiymişsin gibi hissetmekten bıktım ve bu kış kendime dedimki biraz rahat ol bakalım bu kez ne olacak olan oldu🙈 sonuç yine buradayım. Bu kez tabi yaşımda artık 38 önceki kadar rahat veremiyorum da. Daha hareketsizleştim yürüyüşe başlamak bile işkence gibiydi artık bir haftadır otururtdum diyebilirim. Ama inanıyorum bu kez olacak bırakmayacağım pes etmeyeceğim.

Sanırım iki kişiyiz. Olsun önemli olan bir kişinin olması insan bir kişinin bile yazdığını görünce yazılanları okuyunca daha motive oluyor.

Direnç kilonu kırmana çok sevindim. Ben uzun yıllar süre kilo al ver hep kendini kilo vermek zorunda gibiymişsin gibi hissetmekten bıktım ve bu kış kendime dedimki biraz rahat ol bakalım bu kez ne olacak olan oldu🙈 sonuç yine buradayım. Bu kez tabi yaşımda artık 38 önceki kadar rahat veremiyorum da. Daha hareketsizleştim yürüyüşe başlamak bile işkence gibiydi artık bir haftadır otururtdum diyebilirim. Ama inanıyorum bu kez olacak bırakmayacağım pes etmeyeceğim.
O kadar anlıyorum ki seni. Bende bir sürü ilaç takviyesi falan içe içe kilo almaya başladım, ben bekarken istediğim zaman kilo alıp veriyordum. Şimdi zor oluyordu. En son 10 ocakta sanırım 59 a düşmüşüm eylülde başlamıştım kilo vermeye 63 ten başlayıp. Zorluyordu. Şimdi elhamdülillah veriyorum. Açlık hissetmiyorum. Ben evliliğimin başında 59 dan 52 ye düşmüştüm 78 günde ve o kadar dikkat etmedim ama aralıklı oruç ve yürüyüş Le çabuk vermiştim şimdi elhamdülillah tekrar 53 e düşmek istiyorum bakalım 21 günde kaç kilo vercem bir de bebiş olana kadar devam etmek istiyorum. 27 yaşım oda zorluyor ama o direnç kiloları kırıp yine eski kiloma döncem inşaAllah sağlıkla kolaylıkla ve ışık hızında 🥰🥰😊 yine çok uzattım 🙈

Aynenn belki ben buraya yazdığım için daha da motive ettim ondan da mutluyum . Bi kişi nin bile yazdıklarımı okuyup cevap yazması bile beni mutlu ediyor 😊🥰

4 l su +büyük kupada sirkeli su+yeşil smooth+ 2 bardak yeşil çay
Yine aynı öğünler aynı yemekler 1 saat tempolu yürüyüş 1 saate yakında normal yürüyüş ama yokuş yukarı çıktım sadece yüksek hareketliyi ölçmüş neyse 11. 000 adım sayalım biz onu.
Bugünde toplamda 944 kalori almışım

Eklentiler

• CollageMaker_202451019455193.jpg
    CollageMaker_202451019455193.jpg
    110,6 KB · Görüntüleme: 9
  • CollageMaker_202451019255464.jpg
    CollageMaker_202451019255464.jpg
    128,3 KB · Görüntüleme: 7
Benim menüm de şöyle:

Sabah büyük bardak su
9.30 filtre kahve +su
12.00 gibi türk kahvesi
13.30 civarı yeşil çay+ 4 gün kurusu
14.30 4 kaşık yulaf, 4 kaşık yoğurt, 1 yk keten tohumu, 7 tane çilek, form çavdarlı bisküvi
17.00 Türk kahvesi duble + bir avuçtan az kuru üzüm
1 saat yürüyüş (30 dk tempolu)
20.30 yeşil çay + iki hurma + azıcık kuru üzüm ( toplam 1 avuç kadar oldu)
Toplam su 2.5 lt olur yatana kadar

Benim menüm de şöyle:

Sabah büyük bardak su
9.30 filtre kahve +su
12.00 gibi türk kahvesi
13.30 civarı yeşil çay+ 4 gün kurusu
14.30 4 kaşık yulaf, 4 kaşık yoğurt, 1 yk keten tohumu, 7 tane çilek, form çavdarlı bisküvi
17.00 Türk kahvesi duble + bir avuçtan az kuru üzüm
1 saat yürüyüş (30 dk tempolu)
20.30 yeşil çay + iki hurma + azıcık kuru üzüm ( toplam 1 avuç kadar oldu)
Toplam su 2.5 lt olur yatana kadar
Sabah suya ağırlık verirsen 2.5 suyu geçersin ben kalkınca şişemde 3 bardak çıkıyor onu içiyorum sonra kahvaltı hazırlıyoeum sonra b0yük bardağımdan sirkeli şu içiyorum sonra yumırtam kaynayana kadar o şişemden 3 bardak daha içiyorum toplam 8.5 bardak ediyor 10 bardak olunca zaten 2 l oluyor kahvaltı sonrası 2 bardak daha içersen tuvalet alışkanlığı daha çok olur. Vücut suya ne kadar alışırsa insan daha dinç olur alışıyorsun yemek yememeye. Benim içtiğim suyu kimse içmez ama tiroid kilo aldırıyor ve bi de hormonlar alt üst olmuştu. Ama düzene sokcam. Yani benim tavsiyem yanlış anlama

Sabah suya ağırlık verirsen 2.5 suyu geçersin ben kalkınca şişemde 3 bardak çıkıyor onu içiyorum sonra kahvaltı hazırlıyoeum sonra b0yük bardağımdan sirkeli şu içiyorum sonra yumırtam kaynayana kadar o şişemden 3 bardak daha içiyorum toplam 8.5 bardak ediyor 10 bardak olunca zaten 2 l oluyor kahvaltı sonrası 2 bardak daha içersen tuvalet alışkanlığı daha çok olur. Vücut suya ne kadar alışırsa insan daha dinç olur alışıyorsun yemek yememeye. Benim içtiğim suyu kimse içmez ama tiroid kilo aldırıyor ve bi de hormonlar alt üst olmuştu. Ama düzene sokcam. Yani benim tavsiyem yanlış anlama
Teşekkür ederim. Söylediğin çok doğru ama okuldayım öğleden önceleri çok su içinde tuvalet ihtiyacı da çok oluyor o yüzden biraz az olabilir ama okulda gelince biraz daha artırmaya çalışacam☺️

Teşekkür ederim. Söylediğin çok doğru ama okuldayım öğleden önceleri çok su içinde tuvalet ihtiyacı da çok oluyor o yüzden biraz az olabilir ama okulda gelince biraz daha artırmaya çalışacam☺️
Aaa öyle mi okul diyince öğretmen misin sen

Bugün yediğimden çok pişman olarak yazıyorum. 🥺🥲😅 misafirliğe gittim. Onu kırmamak adına küçük dilim ıslak kek aldım . Yediğimden de bi şey anlamadım tadı da yoktu ama neyse 😅😅
Büyük bardağımdan sirkeli şu
Yine yeşil smoothie
Bi tane yumurta haşlaması
Öğlen /akşam da :KK43:tek öğün) patates salatası bol yeşillik olarak 4 dilim marullu mercimek köftesi 3 adet hurma 3 bardak yeşil çay
Vee 4 l su

Bugün yediğimden çok pişman olarak yazıyorum. 🥺🥲😅 misafirliğe gittim. Onu kırmamak adına küçük dilim ıslak kek aldım . Yediğimden de bi şey anlamadım tadı da yoktu ama neyse 😅😅
Büyük bardağımdan sirkeli şu
Yine yeşil smoothie
Bi tane yumurta haşlaması
Öğlen /akşam da :KK43:tek öğün) patates salatası bol yeşillik olarak 4 dilim marullu mercimek köftesi 3 adet hurma 3 bardak yeşil çay
Vee 4 l su
Ben de senin gibiyim hatta hiç yazmamayı bile düşündüm ama en iyisi yazıp görmek ve bir daha aynı hatayı yapmamak sanırım. Benim de reglimin ilk günü, üstelik misafirim vardı velhasıl biraz kalorili yürüyüşsüz bir gündü.

Sabah kahvaltıya kadar 1,5 lt su
10.00 filtre kahve
12.00 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, yeşillik, peynir, çay
14.00 1 dilim kek, 2 hurma, 2 Ceviz, az kuru üzüm, çikolatalı gofret
19.00 yeşil fasulye, salata, 2 dilim ekmek
Yatana kadar 3,5 lt su olur

Bugün de böyle olsun yarın telafi zamanı...

Ben de senin gibiyim hatta hiç yazmamayı bile düşündüm ama en iyisi yazıp görmek ve bir daha aynı hatayı yapmamak sanırım. Benim de reglimin ilk günü, üstelik misafirim vardı velhasıl biraz kalorili yürüyüşsüz bir gündü.

Sabah kahvaltıya kadar 1,5 lt su
10.00 filtre kahve
12.00 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, yeşillik, peynir, çay
14.00 1 dilim kek, 2 hurma, 2 Ceviz, az kuru üzüm, çikolatalı gofret
19.00 yeşil fasulye, salata, 2 dilim ekmek
Yatana kadar 3,5 lt su olur

Bugün de böyle olsun yarın telafi zamanı...
Aynen öyle 😇 ben yanlış yapsamda bile bile söylerim 😅 huyum öyledir biraz. Dediğin gibi yarın zor da telafi ederim inşaAllah.

Herkese selam. Ben kilo vermek istiyorum. Ama yanımda moral motivasyon olması için beraber kilo vermek istediğim insanlar istiyorum. Leslie ile Zayıflayanlar var mı diye bakayım dedim varmışta ama konulara bi girdim başka yerlerden çıktım 😅 birazcık konuları araştırdım bir grup var cuma diye ismi unuttum orda bi yazı kısa ve net bence. Grup galiba aktif değil yoksa ordan devam ederdim konu açmazdım neyse bebişim olana kadar hedefim kilo vermek 😍 Benimle katılmak isteyen varsa güncel kilosunu yazsın her cuma günü tartıları çekip atalım en azından birbimize destek olalım. Birbimize bakarak gaza gelip daha hızlı kilo verebiliriz 😍 Ben yazayım katılmak isteyen varsa bekliyorum iletişime geçelim. Eğer o sayfadan biri görürse de yazıları çalmak gibi olmasın da kısa ve net sayfayı açan kıza da yazdım gören olmadı, şimdiden özür dilerim kızarlarsa 🌸
Bende vermem lazım bebek istiyorum okadar diyet diyetisyen değiştirdim motıve olamıyorum bir türlü okadar çok takıntı yaptımki bu konuyu yiyince mutsuz oluyorum gidiyorum akşamları 2 gundur kusuyorum yediğimi

Herkese selam. Ben kilo vermek istiyorum. Ama yanımda moral motivasyon olması için beraber kilo vermek istediğim insanlar istiyorum. Leslie ile Zayıflayanlar var mı diye bakayım dedim varmışta ama konulara bi girdim başka yerlerden çıktım 😅 birazcık konuları araştırdım bir grup var cuma diye ismi unuttum orda bi yazı kısa ve net bence. Grup galiba aktif değil yoksa ordan devam ederdim konu açmazdım neyse bebişim olana kadar hedefim kilo vermek 😍 Benimle katılmak isteyen varsa güncel kilosunu yazsın her cuma günü tartıları çekip atalım en azından birbimize destek olalım. Birbimize bakarak gaza gelip daha hızlı kilo verebiliriz 😍 Ben yazayım katılmak isteyen varsa bekliyorum iletişime geçelim. Eğer o sayfadan biri görürse de yazıları çalmak gibi olmasın da kısa ve net sayfayı açan kıza da yazdım gören olmadı, şimdiden özür dilerim kızarlarsa 🌸
Bi whatsapp grubu kursak toplu fena olmaz

X