Galiba deliriyorum 😔

Hiç bulaşmayın güzel hayatınıza devam.

Çocuklar büyüyünce bu yorgunluklari ve delirecegim artık düşüncelerini hic hatirlamayacaksiniz, eski fotolara bakip yaaa ne kadar tatlilarmis diyeceksiniz. Ve hep güzel anıları hatırlayacaksınız.

Yorumu ben yazsam aynıları olurdu. Artık sinir sistemim pert. Ya ben neden çişini yapması için ikna ediyorum gerçekten delirmelik değilde ne?

Çocuklar büyüyünce bu yorgunluklari ve delirecegim artık düşüncelerini hic hatirlamayacaksiniz, eski fotolara bakip yaaa ne kadar tatlilarmis diyeceksiniz. Ve hep güzel anıları hatırlayacaksınız.
Tamam da bu her konuda için geçerli.hayatta geçip gitmeyen şey mi var ?.o zaman hiç ne yaşadığımızın bir önemi yok mu?

Tek çocuğum var ve ben de sizinle benzer hisleri paylaşıyorum. Hiç birimiz mükemmel değiliz. Bekar biriyken bana sorsanız bebeğime şeker vermeyecek , paketli gıdadan uzak tutacaktım. Elimden geldiğince uzak tutmanın yeterli olacağına kendimi ikna ettim :) ekran süremiz henüz yok ama o da yakındır eminim o kısma da başlarız . Anne olunca hiç birimiz mucizevi bir varlığa dönüşmüyoruz. Yine insanız eksik kalıyoruz bir çok konuda . Çocuğa yeterince sevildiğini hissettirmek en önemlisi sanki. Onlar yemeğin nasıl sunulduğuna evin temizliğine pek bakmıyorlar zaten
Bekarken fönsüz dışarı çıkmazdım, arkadaşlarım kıyafetlerimin ütüsüne şaşırırlardı. Eve geldiklerinde dolabıma inanamazdı yakın arkadaşlarım. Şimdi arada yardımcı gelmesine rağmen en son ütülü kıyafet ne zaman giydim bilmiyorum öyle bir psikolojideyim ki ütülü kıyafeti giymeyi hakedecek bir yaşantım da yok gibi .. amann birazdan leke olacak amann bunla kolay ememez ...çok ifade edemesem de anneler anlamıştır . Bize de dertleşmek iyi oldu iyi ki açtınız konuyu.

2 çocuğum var.
Kızım 11 yaşında oğlum 5.
Ikizler 3 yaşındalar anladığım kadarıyla ,yaşları büyüdükçe rahatlayacaksınız biraz daha. Okula başlayacaklar zaten,kendinize ayıracak vaktiniz olur biraz daha.
Evet zor evet yorucu bazen bende kendimi anne ördek gibi hissediyorum zira ördek ailesi gibi geziyoruz anne ördek ve çocukları şeklinde ama ikisi de okula gidiyor artık (farklı saatlerde çıksalarda okuldan)benim kendime ayıracak vaktim oluyor. Daha dingin daha huzurluyum bu sene.
Önceki senelerde ćok daha fazla yoruluyordum.

Üç çocuk ilgilenmek zor tabiki ..şimdi bir boşluğa girmiş olabilirsiniz
.ama pozitifleri düşünmek zorundasınız ..çok şükür sagliklilar ve büyüyorlar..sorumluluklar değişiyor ..

Eşiniz yeterli yardım etseydi bu kadar zorlanmazdiniz yine çok zor ama bu raddede olmazdiniz eger durum varsa eve yardımcı alın en azından ev işlerine zaman ayirmazsiniz ve çocukları da haftada 1 gün birkaç saat babaya bırakın hiç bişey yapmazsanız geçip uyursunuz dinlenirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…