Fitotellalar

canım 128 kiloyum maşallah her yerim sorunlu sadece leslie ve yürüyüş yapıyorum bölgesel hareketlerden korkuyorum bi de mekik yapabilirim
15 dakika leslie ile başla candy sen.yavaş yavaş artırırız.günlük 20 duvara şınav ve günlük 100 twist yapmaya çalış.mekik sayısını sana bırakıyorum.bide şu resimdeki kol egzersizlerini yapabilirsin galiba.ellerine öne yana yukarı alma şeklinde 10 yada 20 şer yapabilirsin.

evet bunları yapabilirim süper bu akşamdan başliyim

kızlar az önce ne yaptım ???
mutfakta bir tabak tulumba tatlısı Allah ımm nasıl güzel görünüyor..
hemen ağzıma atım çiğnedim tadını aldım ama yutmadım.. afedersiniz ama tükürdüm geri

yutsaydın keşke o kadar tadını şekerini bi güzel almışsındır zaten, tatlıyla çektiğimiz sınavımız nedir yahu

valla çitos bir arkadaş var burada.. sormuştum bazen öyle yapıyorum deyince ben de bir seferlik olsun deneyim dedim .. iyiymiş.. yutmadım pişman değilim

Kahvaltı yarım dilim ekmekten az ekmek iki tatlı kaşığı lor
Bir avuç kırık leblebi
Öğlen yarım kase makarna çorbası iki lokma ekmek

Akşam yarım tabak kabak yemeği kv yapmış bana özel tuzsuz iki dilim ekmek

Üç lt su

Kv gildeyiz spor yapamam galiba

Sabah: yumurta, peynir, zeytin domates.
Öğle: yok
Akşam: 1 dilim ekmek, birkaç kez patates kızartması tırtıkladım, sucuk, peynir, yumurta, zeytin, salatalık, domates, hepsi birer ikişer lokma . Otur kalk çay tazele vs yemedim tatlılara elimi sürmedim.
Bence güzel atlattım
Su:1.5 lt geçtim bugün çok şükür

günaydın kızçeler :)

dora çokgüldüm

valla yutmadım o bakımdan kabul etmiyorum.. tadını aldım ama yutmadım sonra bir güzel suyla da çalkaladım nokta tanesi inmedi miğdemee

arada yapacağım böyle iyiymiş.. örnek de var karşımda kız dal gibi yaa..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…