Fitotellalar

Afiyet olsun güzel ama nerede akşam salatalarımız denzcim

SU HEDEFİ ÜYELER 02-042019/ 09.04.2019PAZARTESİSALIÇARŞAMBAPERŞEMBECUMACUMARTESİPAZARTOPLAM TUTAR
@befer
1,75​
3​
@-SUHAN-
2​
2,25​
@little dora
1,5​
@harikamo
3,5​
3,5​
@slnkhrmn008
3​
denz2010
2,25​
2,5​
candy_candy
3,5​
Mevrouw61
3,5​

akşam ki çorbanın yanında kabak kızartmasını yemeseydin iyiydi :) ya da sadece yoğurtlu kabağı yeseydin yine iyiydi :)
onun dışında alkışş :)

senin de 1 kepçe şehriye çorbası yanında pilavın olmamış sankim

1 dilim ekmek ok, pekiiiii ikinci dilim ne ola ki.

1 dilim ekmek ok, pekiiiii ikinci dilim ne ola ki.
akşam sadece yoğurt yicektim.ben eve geçtiğimde eşim herşeyi hazırlamıştı...ben yooo-ğ... demeden olmazzz yull-aff demeden olamz dedi daha ketçap mayonez sıkıcaktı engelledim.seversin sen seversin derken gözleri ışıldıyordu

O kadar iyi anlıyorum ki sabote etmeseler, diyetlemi onlarlamı uğraşalım bilemedim.
Benim ki diyetteyken bile böyle (kilo veriyor birde bu mantikla)

kesin cezamı boynum kıldan ince.iki dilim ekmek ve 2 kaşık pilav için cezama razıyım

Afiyet olsun güzel ama nerede akşam salatalarımız denzcim
bu akşamdan itibaren salataya geçiyorum arkadaşlar :) biliyorsunuz kayınvalidemler bende yiyor mutfakları hala bitmedi ve pazar günü yemek yaptım bu hafta idare edelim diye o yüzden çorba + kabak kızartması bitmek bilmedi bitsin diye bir kaşık aldım aslında sadece çorba yiyecektim emme olmadı ama yemekler bitti çok şükür bu akşam ton balıklı salata

O kadar iyi anlıyorum ki sabote etmeseler, diyetlemi onlarlamı uğraşalım bilemedim.
Benim ki diyetteyken bile böyle (kilo veriyor birde bu mantikla)
normalde çok destekler beni.hatta oda başladı ekmeği falan azaltı falan bu haftfa nolduysa.dünyemek yedik.yarın ne yesek acaba diyor.bende kafamıza göre takılalım.çocukların yemeği netleşsin.sen onlarda ye bende yoğurt salata vs takılırım.olmuyor işte öyle olmuyor diye bi çıkış yaptıkı

kesin cezamı boynum kıldan ince.iki dilim ekmek ve 2 kaşık pilav için cezama razıyım
Bu akşam, sadece çorba yada sadece salata, sadece yogurt sen ayarla işte
Ben kendime dün akşam 1 dilim ekmek ve bikaç lokma kızartma için ceza verdim.
Bu akşam sadece.......... Karar veremedimsana yazdığım şeylerden seçerim işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…