Kilo verme yolculuğum ❤︎

Güncel kilo bildirimi 🫠
Bir maşallah alıyorum, yemelere doymuyorum.

Eklentiler

• 1000052554.jpg
    1000052554.jpg
    47,3 KB · Görüntüleme: 13
sıkma canını vericez inşallah bayramda hepimiz yedik ben verdiğime bile şaşırdım çünkü abarttım bayramda ama şimdi asılırız kaldığımız yerden :)
İnşallah ya, maşallah diyelim nazar degmesin sana 🥰
Regl olacak gibiyim sancım var sürekli, göğüs ağrım var. İştahım daha fazla açılmasın artık Allahim amin 🥲

İnşallah ya, maşallah diyelim nazar degmesin sana 🥰
Regl olacak gibiyim sancım var sürekli, göğüs ağrım var. İştahım daha fazla açılmasın artık Allahim amin 🥲
ya bence öyle düşünmeyin ben mesela beni hiç bişi yıldıramaz diyorum dün bi dilim ıslak kek yedim sen misin onu yiyen bisiklet leslie yürüyüş ne varsa yaptım pertim de çıktı ama :)

ya bence öyle düşünmeyin ben mesela beni hiç bişi yıldıramaz diyorum dün bi dilim ıslak kek yedim sen misin onu yiyen bisiklet leslie yürüyüş ne varsa yaptım pertim de çıktı ama :)
Ben hiçbir şey yapamıyorum ya sürekli bir uyku hali ve halsizlik var. hafta sonu o kadar çok yürüdüm ki dışarıda gezerken ayak bileklerim şiş hala çok ağrıyor dizlerim.
Yorgunluktan halim kalmıyor bir gün yapsam diğer günler kalıyor.
Şimdi kahvaltı olarak, muzlu chia tohumlu yulaf yaptım.
2 3 gün bozmadan ilerlersem adapte olurum inşallah.

bi ananaes detoksu oluyormuş 1 güncük deniycimm :)
öğlen 12// 1 kase yoğurt 3 4 dilim ananas (dün 7 den sonra bişi yemedim bugün de ananasla açtım ağzımı su hariç tabi)
1,5 lt su bitti 1 bardak ta yeşil çay içtim :)

öğlen//
*5 yk. bulgur pilavı
*4 y.k patatesli ciğer kızartma (ama sadece patateslerini yedim)
* 1 bardak ayran
15dk leslie yaptım 10 dk. karın egzersizi (ayakta yaptırdı ayşegül demirsoy ) :) 2lt su bitti

akşamı yazmamışım buraya//Yağsız tavada bir küçük göğüs eti kizarttim bir büyük boy közlenmiş kırmızı biber bir küçük kasede salata yedim gün kapandı demiştim diğer gruplara ama gece çokk acıktım ağzıma 5 6 çubuk kraker attım bastırdı çünkü uyumadan da 45dk leslie yaptım iyice acıktırdı benii öğlende yoğurt ananas yiyince tabii :)

X