Kilo verme yolculuğum ❤︎

İlk öğünüm (13.00)

2 yumurtadan hindi fümeli omlet
2 adet salatalık
2 yk lor peyniri
1 dilim wasa fibre
1 adet küçük domates

1 lt su içebildim şimdilik

Akşam yemeği olarak (19.30 - 20.00 arası)
Bir kase kabak çorbası ve ton balıklı salata yiyeceğim.

Şimdilik 2 lt su içtim

Kızlar bende akşam 7:30 da 4kofte bir kase havuç tarator iki dilim ekmek yedim yanına bir bardak şekersiz hoşaf içtim yani iyiydi doydum da aslında oruca başladım sonrasında ama az önce bir avuç çekirdek yedim zararlı mıdır çekirdek

Al

Kızlar bende akşam 7:30 da 4kofte bir kase havuç tarator iki dilim ekmek yedim yanına bir bardak şekersiz hoşaf içtim yani iyiydi doydum da aslında oruca başladım sonrasında ama az önce bir avuç çekirdek yedim zararlı mıdır çekirdek

Al
Çekirdeğin yağ oranı çok yüksek diye biliyorum. Bir de yedikçe yediren bir meret kendisi o yüzden bence çok yanaşma ona :)

30. Gün

Öğle yemeği (13.00)
1 kutu Sek quark protein
1 Adet züber granola bar (üzerine ekledim)

Ara öğün (15.30)
2 Karabuğday patlağı üzerine 1 tatlı kaşığı şekersiz fıstık ezmesi bir küçük muz ekledim
Filtre kahve

Akşam ( 19.30 - 20.00 arası)
Kabak çorbası
Patlıcan yemeği
1 adet fırında pişmiş sigara böreği

Şimdilik 2 lt su

Dün giremedim, işlerim yoğundu iş yerinde

Öğle öğününde muzlu yulaf lapasi yedim

Ara öğün olarak granola bar yedim

Akşam yemeğinde tavuk sote, bulgur pilavı ve yogurt yedim

Dün akşam regl oldum, çok halsizim. Toparlanırsam bugün için tekrar bildirim yaparım.

kızlar selam :) öğlen// 1 kase domates çorbası ve sayıyla adet olarak 6 7 mantı yedim (yemekte mantı vardı başka bir şey yapılmamış birazda aç kalmayayım diye mecburi yedim yani tabağı yoğurtla doldurup onunda tadını baktım denebilir :)) )

Cumadan beri giremedim siteye, reglim çok ağır geçiyordu. Normalde böyle olmuyor pek ama bu kez mide bulantısı, mide ağrısı daha çok yaşadım. Hala bitmedi fakat ağrım yok çok şükür.
Beslenmem iyi sayılırdı, egzersiz yapmadım yine bir türlü enerjimi toparlayamıyorum.

Cumartesi
kahvaltıda yulaflı omlet, domates, salatalık, peynir, 4 adet zeytin yedim
ara öğün olarak yarım muz ve 4 adet çilek yedim bir kefir ile birlikte.
akşam yemeğinde 4 adet ızgara köfte, 3 yk bulgur pilavı ve 3 yk tarator yedim mayonezsiz sadece yoğurtla yapmıştım.

Pazar
Kahvaltıda yarım simit, biraz omlet, domates, salatalık, peynir yedim.
Akşam yemeğinde misafirlikteydim, bir tabak taze fasulye, 3 4 yk pirinç pilavı, salata yedim
Bir de çayın yanına 2 adet tuzlu kurabiye yedim.

Hafta sonu bu şekilde geçti.
Yarın tartı günüm.

Kızlarr dün akşam yazmaya bile elim varmıyor ama dayanamadım bir top akşam dondurma yedim yazmak zorundayim sonuçta grupta arkadaşlarım kacamaklaruni yaziyorlar bende kaçırdım birazcık:olamaz:
Havalar ısındı güzel gidiyor dondurma, ne yersen yaz bence çekinme en azından artış olsa bile neyi fazla kaçırdığını görüp ona göre daha güzel dengelersin. :)

merhaba kızlar bende haftasonu yazmak istemedim açıkçası haftasonlaı nedense diyeti yapmak istiyorum ama gidilen mangal piknik gezme etkinlikleri sabote oluyor ve dayanamıyorum bu hafta sonu kötüydü yani benim için o sebeple cumaya kadar dikkat edip cuma sonucumu paylaşırım sonucu sizinle şuan 63,90 63,80 arası gidip geliyorum

Cumadan beri giremedim siteye, reglim çok ağır geçiyordu. Normalde böyle olmuyor pek ama bu kez mide bulantısı, mide ağrısı daha çok yaşadım. Hala bitmedi fakat ağrım yok çok şükür.
Beslenmem iyi sayılırdı, egzersiz yapmadım yine bir türlü enerjimi toparlayamıyorum.

Cumartesi
kahvaltıda yulaflı omlet, domates, salatalık, peynir, 4 adet zeytin yedim
ara öğün olarak yarım muz ve 4 adet çilek yedim bir kefir ile birlikte.
akşam yemeğinde 4 adet ızgara köfte, 3 yk bulgur pilavı ve 3 yk tarator yedim mayonezsiz sadece yoğurtla yapmıştım.

Pazar
Kahvaltıda yarım simit, biraz omlet, domates, salatalık, peynir yedim.
Akşam yemeğinde misafirlikteydim, bir tabak taze fasulye, 3 4 yk pirinç pilavı, salata yedim
Bir de çayın yanına 2 adet tuzlu kurabiye yedim.

Hafta sonu bu şekilde geçti.
Yarın tartı günüm.
maşallah tebrik ediyorum sizi çok güzel bir haftasonu olmuş sizin için bende kendimi tutmak istiyorum ama gezilen yerler etkinlik kalabalık herkes yerken canın çekiyor işte evde veya işte olunca olmuyorda kendinizi iyi tutmuşsunuz tebrik ederim çok

maşallah tebrik ediyorum sizi çok güzel bir haftasonu olmuş sizin için bende kendimi tutmak istiyorum ama gezilen yerler etkinlik kalabalık herkes yerken canın çekiyor işte evde veya işte olunca olmuyorda kendinizi iyi tutmuşsunuz tebrik ederim çok
Teşekkür ederim pek tutmuş hissetmiyorum ama elimden geleni yapmaya çalışıyorum artık yoruldum onu mu yesem bunu mu yesem ne yapsam daha iyi olur öğün planlamak beni bunaltıyor :KK43:

Teşekkür ederim pek tutmuş hissetmiyorum ama elimden geleni yapmaya çalışıyorum artık yoruldum onu mu yesem bunu mu yesem ne yapsam daha iyi olur öğün planlamak beni bunaltıyor :KK43:
size bi kolaylık söyleyeyim ozaman ben kardeşimden gözlemledim diyetisyene gitti ve şuan göbek filan eser yok dalyan gibi oldu:) her aklam köfte salata başka bişi yemiyor etten sıkılmazsanız ya buzluğa köfte yapıp atın hemen her aksam 3 4 köfte domates salatası kolayca oluyor ya da hazır marketten köfte alın yine yanına ya havuç tarator ya cacık ya yoğurlu semizotu saltası ya domates saltası salata ile çeşitlendirin ama köfte den hiç nıkmam ben mesela akşamları hep köfte yapın :)

size bi kolaylık söyleyeyim ozaman ben kardeşimden gözlemledim diyetisyene gitti ve şuan göbek filan eser yok dalyan gibi oldu:) her aklam köfte salata başka bişi yemiyor etten sıkılmazsanız ya buzluğa köfte yapıp atın hemen her aksam 3 4 köfte domates salatası kolayca oluyor ya da hazır marketten köfte alın yine yanına ya havuç tarator ya cacık ya yoğurlu semizotu saltası ya domates saltası salata ile çeşitlendirin ama köfte den hiç nıkmam ben mesela akşamları hep köfte yapın :)
Doğru diyorsun protein sebze alsak aslında daha sağlıklı ve kalıcı kilo verebiliriz. Ya tavuk ya köfte hazırlayıp buzluğa atayım ben en iyisi. Teşekkür ederim :)
Bugün ben de egzersiz yapabilirim umarım.

X