Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
uyku hali çok fazla canım acayip ekşi istiyor. limonlu su elma sirkesi içiyorum. ben gebe iken aşermem limonla başlıyor . ya gripten yada ver bişey bilmiyorum.
Ya bende son iki aydır bi belirti yaşıyorum sormaGeçen ay eğer bu göğüs ağrısı gebelik belirtisi değilse bi daha gün gelmeden test yapmam dedim.Regl olduğum gün 5 kaset test 2 ultra erken gebelik testi sipariş ettimBelirtilerle kafayı bozuyorum bende her ay
Seninkiler inşallah gebelik belirtisidir

Darısı başımıza inşallah o zaman. Allah sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin. Affetsin istemiyorum dediğim günleri...
Onu bende soyledim malesef oglum dogduktan sonra 1.5 yasindaydi.
Universite okudum lisans maliye bolu.u.
Esim cok israr etti olmaz dedim dersler aksar.
Simdide gelmiyor nazli bebek

Kızlar bu akşam haberlerde vi haber izledim resmen kanım dondu ya kadın demeye bile dilim varmıyor daha yenı doğurmuş bebeğini bogup copkutusuna atmış sonrada taksiye binip kaçmış delirdim resmen ben ve biz burda elimizden gelenin fazlasını yapiuoruz ama hak etmeyenler anne oluyor ya yine dedim hiç isyan etmedim etmiycem kendimi durdurdum resmen böyle bi canilik olabilirmi ya masum yavrum benim olman için neleri vermezdimki...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…