Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayyy tatliskom ne mutlu oldum oyleee :halay: yarin hemen kan ver bari ya da doktora git en iyisi ya da ayy bilmiyom cok heycan yaptim kizzz :halay::halay:
Eylül başı iyi baslandi Allahim insallah devami da öyle mutlu haberler ile gelir:dua::dua::dua::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı:
O kadar iyisin ki Allah hepinizden razı olsun tez zamanda size de nasip etsin inşallah :) dün umutsuzlukla yeni batımı söylerken bugün neler yaşıyorum

Batım dündü canım ama kan gelince gebeliği sildim kafamdan zaten hiçbir belirtim de yoktur o yüzden serbest yaşadım :)) hala da inanamıyorum çünkü 2 düşüğüm bir de kimyasal gebeliğim var
yüzün gülsün bu çift çizgi ile. Son olmuş olsun yaşadığın düşükler. Bende iki düşük bir kimyasal gebeliğin ardından oğlumu kucağıma aldım. sende sağ salim kucağına alırsın inşallah.

yüzün gülsün bu çift çizgi ile. Son olmuş olsun yaşadığın düşükler. Bende iki düşük bir kimyasal gebeliğin ardından oğlumu kucağıma aldım. sende sağ salim kucağına alırsın inşallah.
Bu bana inanılmaz bir moral oldu canım rabbim hepimizin yüzünü güldürsün :dua:

Cok sevindim insallah sag salim kucagina alirsin bebegini. Bayanlar bir sorum olucak ben yaklasik 2 yildir bebek istiyorum fakat olmuyor. Ileri migren hastasiyim bebek olir diye ilk baslarda agri kesici almayip agriyi cekiyordum sonra hasta olunca bosuna o kadar agri cekmisim diyordum fakat su son iki aydir migren ataginda ilac aliyorum. Gebe kalirsam sorun olurmu. Bir yerde bebek oldugunu ogrenene kadar ilac aliminin onemli olmadigi yaziyordu. Bilgisi olan varmi acaba

Cok sevindim insallah sag salim kucagina alirsin bebegini. Bayanlar bir sorum olucak ben yaklasik 2 yildir bebek istiyorum fakat olmuyor. Ileri migren hastasiyim bebek olir diye ilk baslarda agri kesici almayip agriyi cekiyordum sonra hasta olunca bosuna o kadar agri cekmisim diyordum fakat su son iki aydir migren ataginda ilac aliyorum. Gebe kalirsam sorun olurmu. Bir yerde bebek oldugunu ogrenene kadar ilac aliminin onemli olmadigi yaziyordu. Bilgisi olan varmi acaba
O ilaclar agir die biliyorum en iyisi doktoruna sorman canim

S siirkiz
Bize bol bol dua et.
Hamilesin ya sen şimdi :nazar::anneadayı:
Dualarin da kabul olur.
Kulun kula duasi daha makbuldur ya hani.
Rabbim isteyen herkese nasip eder insallah :dua:
Hep ediyorum canım her zaman ediyorum dünya dua üzerine :) tez zamanda sağlıkla hayırla nasip etsin Rabbim tüm kalbimle ve içtenliğimle söylüyorum binlerce amin :nazar::dua:

Hep ediyorum canım her zaman ediyorum dünya dua üzerine :) tez zamanda sağlıkla hayırla nasip etsin Rabbim tüm kalbimle ve içtenliğimle söylüyorum binlerce amin :nazar::dua:
Sen de yarin muhakkak bi kan testine git.
Lekelenme falan devam ediyorsa en azindan hemen düşük önleyici falan verirler.
Güzel bi b_hcg ile gelirsin inşallah

Aaa şiirkız senmisin hamile benden sonra senin bat vardı dimii çok sevindim senin adına allah tamamına erdirsin inş sağlıkla

X