Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sen de yarin muhakkak bi kan testine git.
Lekelenme falan devam ediyorsa en azindan hemen düşük önleyici falan verirler.
Güzel bi b_hcg ile gelirsin inşallah
Yarın gece yola çıkacağız canım ben erkenden gidip kan veririm artık yoksa salı günü veririm

Hadi hayırlı olsun inş .. Topiğe uğur getirirsin belkide, listeden biri eksildi yani ha , darısı kalanlara
Aaa şiirkız senmisin hamile benden sonra senin bat vardı dimii çok sevindim senin adına allah tamamına erdirsin inş sağlıkla

Hadi hayırlı olsun inş .. Topiğe uğur getirirsin belkide, listeden biri eksildi yani ha , darısı kalanlara
Aynen canım ben de dün adet oldum sandım ama yerleşme kanamasıydı sanırım çünkü devam etmedi :) ben de bir test yapayım dedim şaşırdım inanamıyorum
Rabbim hepimize tez zamanda sağlıkla nasip etsin

Aynen canım ben de dün adet oldum sandım ama yerleşme kanamasıydı sanırım çünkü devam etmedi :) ben de bir test yapayım dedim şaşırdım inanamıyorum
Ay heyecanla okudum cidden , ne güzel bi duygudur kim bilir

Kızlar kasik bölgenizde herhangi bir şişkinlik oluyomu hamilelik belirtileri arasında şuan çok acayip bir şekilde sis ve sert az önce akintim oldu belim de ağrıyor ayriyeten 3 4 gündür gribim :KK43:

Hayırlı olsun cnm Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı bizlere inşallah :)

Sevsev12 Sevsev12 kızlar bi topik daha açılmış eylül ayı için iki ayrı topiğe neden lüzum duyuyorlar ki ilginç ha ben açmışım ha sen ne farkederki. Neyse biz Burda başladık ayı bitirene kadar Burda kalıp destek olalım birbirimize

Zeze _skcn Zeze _skcn inşallah canım :dua: bu ay soğan kürü yaptım şimdiye adet olmam gerekiyordu ama olmadım. kür yaptığım ay 3-4 gün erken gelirdi çünkü. tek çizgi görmek hayal kırıklığı olduğu için beklicem 3-4 gün daha :dua:

X