Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öncelikle geçmiş olsun. Çoğu kadın geçirirmiş ama çoğuda farkına varmazmış. Tekrarını yaşamazsın inşallah üzülme 1 kere sorun olmaz
Teşekkür ederim, sana da çok geçmiş olsun. Umarım yaşamazsın sen de tekrar. Bana da söylemişti doktorum, bunu her kadın yaşıyor, senin farkın erken test yaptırman, 2 gün sonra yaptırsan bunu bile farketmeyecektin demişti. Sonrasında da yaşadım belki bilemiyorum. Umarım hiç birimiz tekrar yaşamayız

Kizlar bu kasik agrisi baska bisey olabilir mi ya kist yada iltihap enfeksiyon falan çünkü cok baski yapiyor bacaklarima kadar ya hic bu kadar ağrımamıştı

Kizlar bu kasik agrisi baska bisey olabilir mi ya kist yada iltihap enfeksiyon falan çünkü cok baski yapiyor bacaklarima kadar ya hic bu kadar ağrımamıştı
Bu ay iğne felan kullandın mı canım. Muhtemelen yumurta ağrısıdır. Ama farklı hissediyorsan doktoruna yaz. Ya da bir acile git.

Teşekkür ederim, sana da çok geçmiş olsun. Umarım yaşamazsın sen de tekrar. Bana da söylemişti doktorum, bunu her kadın yaşıyor, senin farkın erken test yaptırman, 2 gün sonra yaptırsan bunu bile farketmeyecektin demişti. Sonrasında da yaşadım belki bilemiyorum. Umarım hiç birimiz tekrar yaşamayız
Amin canım inşallah

Screenshot_20180902-201016.jpg kızlar size sürprizle geldim :))
Dün ki kanama sanırım yerleşmeydi dünden beri gelen giden yok ben de şimdi test yaptım sonuç bu

Eki Görüntüle 2185006 kızlar size sürprizle geldim :))
Dün ki kanama sanırım yerleşmeydi dünden beri gelen giden yok ben de şimdi test yaptım sonuç bu
Ayyyy birden heycanlandim vallahi...
Canimmmm
Cok mutlu oldum gercekten.
Bu topik ilk sana uğur getirdi.
İnsallah bizde cift cizgiyi gorururuz
Kan testine git yarin muhakkak.
Saglikla gelsin insallah :anneadayı:

Ayyyy birden heycanlandim vallahi...
Canimmmm
Cok mutlu oldum gercekten.
Bu topik ilk sana uğur getirdi.
İnsallah bizde cift cizgiyi gorururuz
Kan testine git yarin muhakkak.
Saglikla gelsin insallah :anneadayı:

yanlız değilsin bende senin gibi 10 tane test sipariş verdim bat 8 eylül. gelsin salı günü erkenden yapayım hele. iki çocuğumda bata 4 veya 5 gün kala silik çizgiyle öğrenmiştim. belirti yok bende bakalım saha vakit var .

yanlız değilsin bende senin gibi 10 tane test sipariş verdim bat 8 eylül. gelsin salı günü erkenden yapayım hele. iki çocuğumda bata 4 veya 5 gün kala silik çizgiyle öğrenmiştim. belirti yok bende bakalım saha vakit var .
Bende sali gunu yapicam beraber yapalim :dua:

X