Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar 4 haftalıkken sizlerinde bel ve kasık ağrıları oldu mu? belim sanki ortadan ikiye ayrılıyo çok fenayım

Screenshot_20181017-102138.png
kızlar bi bakarmisnz arkadasimin testi bu

Kızlar nerelerdesiniz nasılsınız yoksunuz bayağdır
Valla ben sigarayla cebelleşiyorum bırakmaya çalışıyorum dün söz verdim kendime içmicem diye. sabah kalkınca belirtilerimi yokluyorum seviniyorum :) sadece göğüs hassasiyetim biraz azalmış onun dışında sağ kasığım ara sıra yokluyor beni

Valla ben sigarayla cebelleşiyorum bırakmaya çalışıyorum dün söz verdim kendime içmicem diye. sabah kalkınca belirtilerimi yokluyorum seviniyorum :) sadece göğüs hassasiyetim biraz azalmış onun dışında sağ kasığım ara sıra yokluyor beni
Sigara içmiyorum neyseki canım bende bulantılarla baş etmeye çalışıyorum bugün iyi gibi ama inşallah başlamz yine çok zorluyor beni kasık ağrılarım da çok nadir oluyor geçti inşallh başa çıkarsn sigarayla

benim halim yok , midem beni mahvetti. yataktan kalkamıyorum. 12.hafta bitince geçer inşallah. önceden geceleri bulanmadı şimdi geceleri 2 ye kadar çekiyorum. öğürmekten bıktım.

Sigara içmiyorum neyseki canım bende bulantılarla baş etmeye çalışıyorum bugün iyi gibi ama inşallah başlamz yine çok zorluyor beni kasık ağrılarım da çok nadir oluyor geçti inşallh başa çıkarsn sigarayla

ben tam iyiyim geçti sanki derken kat kat geri geldi :KK43:

X