Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kızlar. Nasılsınız? Nasil gidiyor hamilelikleriniz?
A.selam tatlim. Iyi olmaya calisiyorum bu sıkıntılı dönemi bir an önce atlatmak icin dua ediyorum valla . Brnde buraya pek giremiyorum artk cok fazla teli elime alamiyom midem kötü oluyor . Benm tiksinmelerim de cok tuhaf seylere oluyor iste. Insallah sende bu ay bize haberler verirsin kuzumm

A.selam tatlim. Iyi olmaya calisiyorum bu sıkıntılı dönemi bir an önce atlatmak icin dua ediyorum valla . Brnde buraya pek giremiyorum artk cok fazla teli elime alamiyom midem kötü oluyor . Benm tiksinmelerim de cok tuhaf seylere oluyor iste. Insallah sende bu ay bize haberler verirsin kuzumm
Ah canım benim geçmiş olsun. Normal bir süreç geçecek kendine biraz daha zaman ver iyi olacaksın inşallah. Teşekkür ederim canım insallah size güzel haberler verebilirim bu ay

sevgili hamişler,sizde akıntı ile birlikte açık kahverengi lekelenme oldu mu hiç ,az az lekelerim var korkuyorum

selam kızlar nasılsınız.
sesiniz çıkmıyor pek.
bende oğlumun derslerinden pek giremiyorum buralara.
Anneyimbenanne35 Anneyimbenanne35 lütfeen ümiiidini yitirme her şeyde bi hayır var.
geç olsun ama güç olmasın.
dualarımdasın.
inşallah bu ay güzel haber verirsin bize.
kendini üzme yeter ki.

selam kızlar nasılsınız.
sesiniz çıkmıyor pek.
bende oğlumun derslerinden pek giremiyorum buralara.
Anneyimbenanne35 Anneyimbenanne35 lütfeen ümiiidini yitirme her şeyde bi hayır var.
geç olsun ama güç olmasın.
dualarımdasın.
inşallah bu ay güzel haber verirsin bize.
kendini üzme yeter ki.
Yok tatlım üzülmuyorum insallah olur hayirlisiileilaca baslafim iste cumartesi gunu hersey normsl guzel devam ediyoruz bakalim sen nasilsin bebiş nasıl cinsiyet hakkinda tahmin varmi hic

Yok tatlım üzülmuyorum insallah olur hayirlisiileilaca baslafim iste cumartesi gunu hersey normsl guzel devam ediyoruz bakalim sen nasilsin bebiş nasıl cinsiyet hakkinda tahmin varmi hic
Fena degilim kuyruk sokumum agriyor cok.fena.
Cinsiyet hakkinds bilmiyorum kiz diye dusunuyorum belki de oyle istedgmden hayirli saglikli olsun da.

benimde kontrolumé az kaldı. kan tahlili yapacağım bu hafta içİ sonuçlarla birlikte giderim inşallah.

benimde kontrolumé az kaldı. kan tahlili yapacağım bu hafta içİ sonuçlarla birlikte giderim inşallah.
Daha erken dedi cinsiyet icin iki hafta sonra cagirdi. Bende devlete randevu aldim bi hafta sonra ikili test icin. Ayrica tiroid falan degerlrre baktiririm. Bilmiyorum bazilari.kiz bazilari erkek diye tahmin ediyor. Sende hayirli haberlerle gelirsin inşallah

Daha erken dedi cinsiyet icin iki hafta sonra cagirdi. Bende devlete randevu aldim bi hafta sonra ikili test icin. Ayrica tiroid falan degerlrre baktiririm. Bilmiyorum bazilari.kiz bazilari erkek diye tahmin ediyor. Sende hayirli haberlerle gelirsin inşallah
amin hepimiz hayırlı haberlerle gelelim.

kızlar giremiyorum ben. hala kendime gelemedim. nasılsınız herkes iyidir umarım. Sevsev12 Sevsev12 0fLu 0fLu everytime_night everytime_night melek ve mucizesi melek ve mucizesi nerdesiniz ismini yazamadığım kızlar ç herkes iyidir inşallah herşey yolunda olsun.
Bende pek giremiyorum tatlim.
Bazen cok iyiyim bomba gibiyim bazen de ölü gibiyim bugün gibi midem de bi baski yanma var bide simdiden göbeğim cikti ya üstünede şişkinlik ekleniyor hiçbi kıyafetim olmuyor artk hepsi beni rahatsiz ediyor . Okul beni cok yorduğu icin carsiya cikip bakamiyorum da . Simdiden 3 kilo aldim şu kabizlim yüzünden haftaya bende doktora gitmeyi düşünüyorum. Tabi kendimi iyi hissedersem

X