Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anneyimbenanne35 Anneyimbenanne35 aaaa nasıl yani. hastanenin makinası bpzukmuydı yani..veya kimyasal gebelikmi oldu ne bileyim üzüldüm kuzum ya. ama inşallah sorun yoksa kısa zamanda olur üzülme lütfen. anlıyorum seni..kolay değil

Kızlar hamile değilim sonucum kocaman 0.1 cıktı usandım artık her ay aynı sonuç doktor tahlil sonuçlarına göre sorun yok diyor olmadı infertilite bölümüne git diyor ağlamaktan başım kazan gibi bu ay çok umutlanmıştım Sevsev12 Sevsev12 everytime_night everytime_night Zeze _skcn Zeze _skcn karapisso karapisso 0fLu 0fLu
Üzüldüm kuzum ya.
Kendimi hatirladim her ay bendw hüngür hüngür ağlardım ama isyan etmez yalvarırdım rabbime bana hayirli saglikli evlat versin die.
Hicbir sorun yoksa daha da doktora gitme kuzum bırak akışına o zaman gercekten rabbim verir elbet. Çok şükür 3 tane evladin var rabbim sana bagislasin 4.yu de verir elbet bide daha cok gencsin tatliskom. Kafani sakinletir ve hic aklina bebek getirme kuzum. Olacak insallah

Üzüldüm kuzum ya.
Kendimi hatirladim her ay bendw hüngür hüngür ağlardım ama isyan etmez yalvarırdım rabbime bana hayirli saglikli evlat versin die.
Hicbir sorun yoksa daha da doktora gitme kuzum bırak akışına o zaman gercekten rabbim verir elbet. Çok şükür 3 tane evladin var rabbim sana bagislasin 4.yu de verir elbet bide daha cok gencsin tatliskom. Kafani sakinletir ve hic aklina bebek getirme kuzum. Olacak insallah
Şükür bebeğim çok şükür ama işte isteyince çok kötü oluyo insan ağlamaktan başım kazan gibi insallah olur birgun

Anneyimbenanne35 Anneyimbenanne35 aaaa nasıl yani. hastanenin makinası bpzukmuydı yani..veya kimyasal gebelikmi oldu ne bileyim üzüldüm kuzum ya. ama inşallah sorun yoksa kısa zamanda olur üzülme lütfen. anlıyorum seni..kolay değil
Valla tatlım anlamadim ben bişey burda hormonlarımı gösterince pco cikiyorum ama doktor sorun yok diyor para içinmi öyle diyor anlamış değilim neden 3 tane doğurdum da şimdi doğuramıyorum anlamadim

Valla tatlım anlamadim ben bişey burda hormonlarımı gösterince pco cikiyorum ama doktor sorun yok diyor para içinmi öyle diyor anlamış değilim neden 3 tane doğurdum da şimdi doğuramıyorum anlamadim
canım stres yapma cidden stres etkiliyor 3 tane olmuş yine olur yani neden olmasın

Kızlar eşim geldi 1 saat önce baya surati asikti çok umutlanmisti çünkü ama beni görünce gidicezmi bidaha tedaviye dedi hayır dedim sen konuyu kapat dedin ya dedi git git bidaha dene sinirle söyledim dedi gönlümü aldı bidaha deniycem femara kızlar sansim olur inşalalh Sevsev12 Sevsev12 karapisso karapisso everytime_night everytime_night 0fLu 0fLu Zeze _skcn Zeze _skcn Fairytale35 Fairytale35

kızlar sonucumu aldım 194 ben şimdi ekim annesi mi oldum yoksa eylüyde mi hamile kaldım kafamda deli sorular :KK70:

Anneyimbenanne35 Anneyimbenanne35 , oda umutlandı tabi. üzülmeniz stres olmanız normal . sonu tatlıya bağlanmış mühim olanda bu.
birlikte dua edeceksiniz, ilaçlar hepsi birer vesile. Allâh ol desin oluversin tatlım. yaşınız kaç bu arada.

Inşallah balim ya ben 27 eşim 35
kızzzzzz küçüksün sen kız maşallah subhanAllah. ne dert ediyorsun olur olur kafana takma baş gibi olur. ben 30 yaşındayım eşim 34. ilerde 34 yaşımda isterim 4.bebeği. veya 35. sen kaç yaşında ilk bebeğini kucağına aldın. hadi inşallah 27 yaşın içinde 4.bebişin gelsin.

kızzzzzz küçüksün sen kız maşallah subhanAllah. ne dert ediyorsun olur olur kafana takma baş gibi olur. ben 30 yaşındayım eşim 34. ilerde 34 yaşımda isterim 4.bebeği. veya 35. sen kaç yaşında ilk bebeğini kucağına aldın. hadi inşallah 27 yaşın içinde 4.bebişin gelsin.
Ayyy insallah kuzum gelir insallah ilk kizimi 18 yaşında aldım kucagima

X