Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yok çok şükür genelde bulantı olmaz bende ama mide sorunları olur rahatsızım diye erkenden hortlar mide ağrıları
Kızımda hiç bulantı yok gibiydi yani oldu ama bir hafta faln ve bu kadar kötü değildi insan ne yese çıkarırmı ya o kadar kötüyüm yani aç geziyorum yesem çıkarıyorum yemesem de kötü oluyorum çabuk geçsin nolur ya :KK43::KK43:

sağlıkla olsunda kuzum bişey olmaz 3 aydan sonra geçer
Sen daha yenisin. 7.haftda başladı benim. Bende bayram ediyprdum gayet iyiyim diye. kalp atışı başladı benim bulantılar geldi. inşallah senin olmaz hiç

Kızlar hamile değilim sonucum kocaman 0.1 cıktı usandım artık her ay aynı sonuç doktor tahlil sonuçlarına göre sorun yok diyor olmadı infertilite bölümüne git diyor ağlamaktan başım kazan gibi bu ay çok umutlanmıştım Sevsev12 Sevsev12 everytime_night everytime_night Zeze _skcn Zeze _skcn karapisso karapisso 0fLu 0fLu
Canım yaa üzülme ama bak şöyle düşün 3 çocuğun var allah bağışlasın onları , olmuyorsa belki hakkında böylesi hayırlıdır 3 tane az değil yaşın çok genç ayrıca olur daha zorlama bırak akışına ne zaman olursa olsun çocuklarınla ilgilen vakit geçir bolca ne güzel bi taneyi mumla arayan var çok şükür ki sen o durumda değilsin allahın da zoruna gider lütfen üzülüp kendini ağlayarak yıpratma kötü etkiliyor sun bak kendini böyle biliyorsun stres çok önemli okuruna bırak "Allah büyük o ne güzel vekildir

Kizlar devlete gittim sonuclarimi aldim doktor dedi hepatit b aşısı yap dedi bana o degerlerim düşük sanorsam özeldeki doktoruma gösterdim yok dedi 16. Haftaya kadar boz aşı yaptirmiyoruz dedi riskli oluyor. Iyiki yaptirmamisim dedi şu devletteki doktorlardan hoc memnun kalamadim ya hep de kötü şeyler söylüyorlar bana

KIZLARRR DOKTORDAN GELIYORM KIST FALAN YOK ÖZELLIKLE SORDUM POLikisTIK ÖVER VARMI YOK DEDİ ULTURASONUN TEMIZ DEDI GEÇEN AY FEMARA ILE 3 YIMURTA ELDE ETTIK DEDI ÇOK IYI DEDI BUGUN 3. GÜN BASLA ILACA 5 GÜN KULLAN 10. GÜN GEL DEDI INŞALLAH BU AY TUTAR ALLAHIN IZNI ILE KIZLAR SÜS EDIN NOLUR everytime_night everytime_night Sevsev12 Sevsev12 0fLu 0fLu karapisso karapisso @Zeze _skcn

KIZLARRR DOKTORDAN GELIYORM KIST FALAN YOK ÖZELLIKLE SORDUM POLikisTIK ÖVER VARMI YOK DEDİ ULTURASONUN TEMIZ DEDI GEÇEN AY FEMARA ILE 3 YIMURTA ELDE ETTIK DEDI ÇOK IYI DEDI BUGUN 3. GÜN BASLA ILACA 5 GÜN KULLAN 10. GÜN GEL DEDI INŞALLAH BU AY TUTAR ALLAHIN IZNI ILE KIZLAR SÜS EDIN NOLUR everytime_night everytime_night Sevsev12 Sevsev12 0fLu 0fLu karapisso karapisso @Zeze _skcn
Allah kucagini doldurur insallah kuzum bak cok şükür bi sorun yok ne güzel tatlim geriye senin kafani rahatlatman kaliyor. Bol bol dua et kendine ve baska maskale bul kendine kafani oyalacak biseyler aklina geldikce kov aklindan

Allah kucagini doldurur insallah kuzum bak cok şükür bi sorun yok ne güzel tatlim geriye senin kafani rahatlatman kaliyor. Bol bol dua et kendine ve baska maskale bul kendine kafani oyalacak biseyler aklina geldikce kov aklindan
Öyle yapicam artık diyetteyim 4 gündür onunla meşgulum kuzum sen nasilsin bebiş nasil

Öyle yapicam artık diyetteyim 4 gündür onunla meşgulum kuzum sen nasilsin bebiş nasil
Canım diğer çocukların kaçar yaşındalar? 35 yaşında mısın yanlış anlamanı istemem dileyen tabiki 10 tanede doğurur ama yaşın çok genç büyük ihtimalle çocuklarında çok büyük değildir onların sana daha çok ihtiyacı varken neden ağlayıp kendini hırpalayacak kadar istiyorsun? İleride hepsine kaliteli eğitim ve gelecek sunacak durumunuz vardır inşallah biz dört kardeşiz orta halli bir ailem var karnımız bir şekilde doydu büyüdük ama istediğim şeyleri anca bu yaşta yapabiliyorum o da eski zevki vermiyor zaten işten güçten. Umarım yazdıklarımı yanlış anlamazsın.

Canım diğer çocukların kaçar yaşındalar? 35 yaşında mısın yanlış anlamanı istemem dileyen tabiki 10 tanede doğurur ama yaşın çok genç büyük ihtimalle çocuklarında çok büyük değildir onların sana daha çok ihtiyacı varken neden ağlayıp kendini hırpalayacak kadar istiyorsun? İleride hepsine kaliteli eğitim ve gelecek sunacak durumunuz vardır inşallah biz dört kardeşiz orta halli bir ailem var karnımız bir şekilde doydu büyüdük ama istediğim şeyleri anca bu yaşta yapabiliyorum o da eski zevki vermiyor zaten işten güçten. Umarım yazdıklarımı yanlış anlamazsın.
Yok kuzum olurmu öyle şey yanlış anlamam tabikide sırayla cevaplarım memnuniyetle çocuklarım 9 7 4 yaşlarındalar çok şükür onları gayet iyi yetistiriyoruz maddi olarak yetebiliyoruz da çocuk olayını tek kendim değil eşim kayinvalidem büyük kizim oğlum aile boyu cokkk istiyoruz ağlamaya sıra gelince negatif çıkınca çok kötü oluyorum onun dışında çok ıyyim çocuklarımla onlarla ilgileniyorm çok şükür ama istemekten vazgeçmiyoruz insallah naısip olur yaşım 27 bende 30 dan sonra doğurmama taraftariyim kendimce ondan 4 tane olsunlar yeterli zaten son 1 eksiyiz insallah bu ay tamamlaniriz çokta güzel yazmissin buarada

Selam kızlar. Nasılsınız? Nasil gidiyor hamilelikleriniz?

elhamdülillah iyiyim tatlım , aklımdasın hayırlı güzel haberlerle gelmeni bekliyorum . sen nasılsın napıyorsun. yazamıyorum burayada. Canım hiçbişey yazmak yapmak istemiyor .

elhamdülillah iyiyim tatlım , aklımdasın hayırlı güzel haberlerle gelmeni bekliyorum . sen nasılsın napıyorsun. yazamıyorum burayada. Canım hiçbişey yazmak yapmak istemiyor .
İyiyim canım teşekkür ederim. Valla bende güzel haberler vermek için sabırsızlanıyorum:) adetime 9 gün var. Kasik agrilarim var hafif adet agrisi,bide göğüslerim hassas. Ama ben yinede her ihtimale hazırlıyorum kendimi. Senin neyin var? Hamilelik yüzünden mi?

İyiyim canım teşekkür ederim. Valla bende güzel haberler vermek için sabırsızlanıyorum:) adetime 9 gün var. Kasik agrilarim var hafif adet agrisi,bide göğüslerim hassas. Ama ben yinede her ihtimale hazırlıyorum kendimi. Senin neyin var? Hamilelik yüzünden mi?

bende sendne güzel haber bekliyorum bu ay. inşallah sağlıkla gelsin bebişin. evet tatlım hamilelik bulantısı beni yoruyor. hayat enerjimi alıyor. kendime çocuklarıma yetecek güç için dua ediyorum. sizlerdende dua bekliyorum.

bende sendne güzel haber bekliyorum bu ay. inşallah sağlıkla gelsin bebişin. evet tatlım hamilelik bulantısı beni yoruyor. hayat enerjimi alıyor. kendime çocuklarıma yetecek güç için dua ediyorum. sizlerdende dua bekliyorum.
Ah canım benim seni çok iyi anlıyorum. Benimde öyle olmustu ama çocuk olmadığı için hep yatiyordum. Rabbim güç versin sana

Ah canım benim seni çok iyi anlıyorum. Benimde öyle olmustu ama çocuk olmadığı için hep yatiyordum. Rabbim güç versin sana

elhamdülillah o konuda nankörlük edemem bende yatıyorum. yoksa duramıyorum ki. inşallah 2 haftaya kalmaz geçer diye umutluyum .

X