Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım bilsem yorumlarım ama hiç anlamıyorumki test sonuçlarından

Tsk ederimmmmm canim

Kuzum bisey sorucam. Doktor randevum 2 hafta sonra. Esimin henüz haberi yok. Doktorun onayini almadan söylesem nasil olur sence? Heyecandan esim ailesine sölyer diye korkuyorum hem...
Esine söz verdir canim öyle soyle daha kesin bisey yokken duyurmayin oyle herkese ben nazara cok inanirim da.
Bak bizim daha kimse bilmiyor akrabalar sıkıştırıyor soruyorda ben gülüp geciyorum bu hafta kocamla gidecem oda dinlesin nabzi sonra söylemeye baslariz artk

Allahım korusun , kötü gözlerden sözlerden. biz söyledik hemen hemen herkes fark etti halimden. bundan sonrası takdiri ilahi. inşallah sağ salim kucağımıza alırız. inşallah korusun mekelerimizi esirgesin nazarlardan. okumak lazım her sabah akşam. çok iyi geliyor bana. mide bulantısından uykumdan uyandım. çok güzeldi halbuki bugün. tam haififledi dedim.

Dün aksam söyleyemedim. Sanirim doktora gitmedwn söylemicem. Zor olucak benim icin ama yapicak baska bisey yok suan...
allah bagislasin bebisi insallah saglikli bir evladiniz olur :)

Dogru söylüyorsun kuzum en iyisi okumak valla . Benim cok uykum var doyamiyorum su uykuya okula gidene kadar ilk dersim habire esniyorum. Çay gözümde soğumuş icemiyorum gozlerim acilsin biraz kahve de düşük riski yaratiyor die pek yanasmak istemiyorum. Insallah bu uyku hali geçici die dua ediyorum

ü

benim hala uyku halim devam ediyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…