Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu mide bulantisi yedi beni siz nasilsiniz Allah askina?
Sanki hasta gibiyim agzima zehir koymuslar hic bisey yiyemiyorum

Bu mide bulantisi yedi beni siz nasilsiniz Allah askina?
Sanki hasta gibiyim agzima zehir koymuslar hic bisey yiyemiyorum
Bende de bisey yok su an kiz yorgunluk falan var bazen acaba hamile degil miyim diyorum. Mide adina hic bisey yok bende

Berbat haldeyim resmen yatiyorum 24 saat.
Oglumu almaya zor gidiyorum her sey berbat kokuyo.
Yumos kokusundan bile tiksindim.
İnşallah uzun sürmez bu durum benimde 2 hafta vardı bulantı faln şuan yok Sevsev12 Sevsev12 dediği gibi şüphe etmeye başladım hiç bi belirti yok nedense yarın gidicem zaten doktora bakalım nolcak

Kızlar bişey sorcam ya ben size ben şimdi 2 gün önce yani pazartesi günü adetime 5 gün varken kan vermiştim 2.3 çıkmıştı. Bugün öyle rast gele idrar testi yaptım çift çizgi çıktı pozitif çıktı yani hemen gidip öğlen saat 1 de kan verdim 30.02 betaHCG çıktı değerim. Adetime henüz 3 gün var. Akşam başka bir hastaneye gittim eşimle ordada kan istedi doktor ordaki değerimde 28 çıktı kimyasal olmasından çok korktum. Ordan çıktıkdan hemen sonra yine sabahki kan verdiğim hastaneye gittim ordada 35.8 çıktı yani artmış çok şükür ama yinede içimde bir korku var. Doktora sordum bu durumu aynı size anlattığım gibi bana verdiği cevap şu şekilde “olabilir öyle 1-2 değer oynaması normal benden sana tavsiye herzaman aynı hastanede kan ver her hastanenin cihazı referans aralığı ölçümü farklı olur”dedi. Ama şunuda söyledi “sen yinede çok ümitlenme biz 100 den düşük olan değerlere genellikle kimyasal gebelik gözüyle bakıyoruz”dedi . Ama benim adet günüme daha 3 gün var sizce kimyasal olabilirmi? Sabahki yaptığım hastanede 30.2 çıktı akşam aynı hastanede 35.8 çıktı arada 1 farklı hastanede var ordada 28 çıktı dediğim gibi sizce nedir durum . Çok korkuyorum. 2 düşüyüm var birde evladımı kaybettim.

Kızlar bişey sorcam ya ben size ben şimdi 2 gün önce yani pazartesi günü adetime 5 gün varken kan vermiştim 2.3 çıkmıştı. Bugün öyle rast gele idrar testi yaptım çift çizgi çıktı pozitif çıktı yani hemen gidip öğlen saat 1 de kan verdim 30.02 betaHCG çıktı değerim. Adetime henüz 3 gün var. Akşam başka bir hastaneye gittim eşimle ordada kan istedi doktor ordaki değerimde 28 çıktı kimyasal olmasından çok korktum. Ordan çıktıkdan hemen sonra yine sabahki kan verdiğim hastaneye gittim ordada 35.8 çıktı yani artmış çok şükür ama yinede içimde bir korku var. Doktora sordum bu durumu aynı size anlattığım gibi bana verdiği cevap şu şekilde “olabilir öyle 1-2 değer oynaması normal benden sana tavsiye herzaman aynı hastanede kan ver her hastanenin cihazı referans aralığı ölçümü farklı olur”dedi. Ama şunuda söyledi “sen yinede çok ümitlenme biz 100 den düşük olan değerlere genellikle kimyasal gebelik gözüyle bakıyoruz”dedi . Ama benim adet günüme daha 3 gün var sizce kimyasal olabilirmi? Sabahki yaptığım hastanede 30.2 çıktı akşam aynı hastanede 35.8 çıktı arada 1 farklı hastanede var ordada 28 çıktı dediğim gibi sizce nedir durum . Çok korkuyorum. 2 düşüyüm var birde evladımı kaybettim.
Kuzum doktorun dedigi gibi hastanedeki cihazlardaki hassasliktan dolayı degrler farkli olabilir tatlim sen cumartesi tekrar ver iki kat artmissa seninledir bebisin benimkide 3 gun kala 52 cikmisti yani su anlik degerin iyi canim

Kuzum doktorun dedigi gibi hastanedeki cihazlardaki hassasliktan dolayı degrler farkli olabilir tatlim sen cumartesi tekrar ver iki kat artmissa seninledir bebisin benimkide 3 gun kala 52 cikmisti yani su anlik degerin iyi canim
Kuzum kalp atışını duydunuzmu benimde iğnenin 3. Gunu bugün değerlendiriyoruz 1 er gün ara ile bakalım insallah tutar

Ne guZel iste bebisiniz var ve bulantisini yorgunlugunu yasiyosunuz, boyle yorgnluga can kurban :)
Şaka bi yana, bu tatli donemlerinizde Allah yardimciniz olsun, saglikla kucaginiza alin bebislerinizi

Kuzum kalp atışını duydunuzmu benimde iğnenin 3. Gunu bugün değerlendiriyoruz 1 er gün ara ile bakalım insallah tutar
Yok bebiskom randevum yarindi benim sansima da o doktorun olmayacagi tutmus sabah erkenden sira almaya calisacam alamazsam cumartesi giderim artk.
Hade insallah senden de guzel haberler aliriz 11 gun sonra

Cnm cihaz farkıdır yüzde yüz tsh ölçtürdüm o bile farklı çıkmıştı iki ayrı hastanede... ben daha kan tahliline gitmedim 4 gün önce çift çizgi yakaladım gitsem ne olucak kimyasal mı regl olurmuyum sağlıklımı kafayı yiycem ki yedim daha önce yarın kan verip değere bakıcam hesaplayıp doktora ona göre sonra gidicem... demem o ki korkma onun yiycek ekmeği varsa yazıldıysa naparsan yap doğucak allahın izniyle sonuç belli biz bilmiyoruz sadece...o yüzden rahat bırak kendini herşey insanlar için... güzel şeyler düşün...

Bu kadar panik yapma tatlım 2 3 günde bir kan versen yeter 1 günde 3 kez ölçtürmek manasız. Benim ili gün kala 23tü

X