Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dogru soyluyon canim bende hep dua ediyorum Allahim hasta olmayayim su velileri cekmek istemiyorum vide benden once baya degistirmisler ogretmen gider gitmez hepsi gelip bana bağırıp cagiriyor deli gibi ya diyom daha yeni geldim burda olan ben degildim ama laf anlatamiyon
Allah yardımcın olsun canım bilinçsiz insanlarla uğraşmak çok zor

Sonuclarimi aldim saglik ocagindan demir d vitamini yerlerde surunuyor.
Karaciger enzimleri yine ayni seyirde.
Normal olan bisey yok sanirim

Canlar nasilsinizzz bugün ignenin 4. Gunu yarın 5 olcak inşalalh ay git gide gün yaklaşıyor doktor iğneden 14 gün sonra gel dedi ama ozaman adete 3 gun kalıyor ama bir bildiği vardirki çağırdı demi giderim bende 14. Gun pazar a denk geliyor 15. Gu. Giderim bende Sevsev12 Sevsev12 everytime_night everytime_night 0fLu 0fLu

Canlar nasilsinizzz bugün ignenin 4. Gunu yarın 5 olcak inşalalh ay git gide gün yaklaşıyor doktor iğneden 14 gün sonra gel dedi ama ozaman adete 3 gun kalıyor ama bir bildiği vardirki çağırdı demi giderim bende 14. Gun pazar a denk geliyor 15. Gu. Giderim bende Sevsev12 Sevsev12 everytime_night everytime_night 0fLu 0fLu
Igneden sonra 14. Gun genelde kırmızılar geliyor kuzum sende gelmez insallah tatlim. Evet zaman cabucak geciyor valla bende doktora geldim cok merak ediyorum ne söyleyecek

Igneden sonra 14. Gun genelde kırmızılar geliyor kuzum sende gelmez insallah tatlim. Evet zaman cabucak geciyor valla bende doktora geldim cok merak ediyorum ne söyleyecek
Ayyy haber et banada olurmu canım benim insallah gelmez geliyodu kırmızıdan yana çift çizgi gelsin başım gozum üstüne yaaa

Ayyy haber et banada olurmu canım benim insallah gelmez geliyodu kırmızıdan yana çift çizgi gelsin başım gozum üstüne yaaa
Tatlim doktor kese cok küçük dedi alttan muayene edeyim dedi bende yok dedim. Triot bezlerim falan yok dedim ilac falan kullaniyorum dedim eger kesin gebelik varsa ilac dozlarim arttirilacak dedim kesin var dedi bir sürü tahlil falan istedi kan verdim yarin cikacak iste sonuclar ama cok yorgunum ya yarin oraya ordan da diger doktoruma gitmek bilemiyorum hic gözüm kesmiyor yarin belki sadece sonuc icin giderim troit icin sali gunu artk die dusunuyorum

Trioid bezlerim yuksek çıktı. Hamilelikte sorun olur mu

Tatlim doktor kese cok küçük dedi alttan muayene edeyim dedi bende yok dedim. Triot bezlerim falan yok dedim ilac falan kullaniyorum dedim eger kesin gebelik varsa ilac dozlarim arttirilacak dedim kesin var dedi bir sürü tahlil falan istedi kan verdim yarin cikacak iste sonuclar ama cok yorgunum ya yarin oraya ordan da diger doktoruma gitmek bilemiyorum hic gözüm kesmiyor yarin belki sadece sonuc icin giderim troit icin sali gunu artk die dusunuyorum
Kuzum sağlıkla ilerler inşalalh gebeliğin herşey gönlünce olur insallah içini ferah tut yorma kendini cok

Hayırlısı olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah bu ay özel olarak bisey yaptınız mı ? Kür falan filan ?
Herkese merhabaaaa
Öncelikle kumralım kür denedimmi demedim ama onun etkisi mi bilmiyorum ben bal çörekotu kürünü demedim 1. Ay bişi olmadı 2. Ay ki denememden sonra adet görmedim . şimdi şöyle ki bu kür genelde yumurta da sorunlu kişilerde işe yarıyor buradaki biiirr çok arkadaşta işe yaradığını gördüm çünkü yumurta gelişiminde sayısında artışa sebep oluyor . bende zaten yumurtaların sayısı ve gelişimi çatlaması Dr un söylediğine göre çok iyiydi yinede ekstra fayda sağlar diye denedim belki de faydası olmuştur denemenin tavsiye ederim. 2. Si bizde ilişki neredeyse adetim bittikten sonra hergün oluyordu belki arada bi gün geçtiğimiz olmuştur onda da zaten bi gün önceki sperm hala canlı olduğundan işe yaramıştır diye düşünüyorum. Ayrıca eğer bu ay tutmasaydı ben eczanelerde keçi boynuzu özü satılıyor fiyatı genelde 22 TL falan ondan almayı düşünmüştüm eşim içinde
Mutlaka onu da dene derim birde meryem süresini okurdum duanın gücüne inanmak lazım . işte bu kadar Rabbim buradaki tüüümm annelerede nasip etsin inş tez zamanda ...
Bu arada Dr keseyi göremediğinden tekrar kan ver demişti değerin yükselecekmi bakalım demişti ya dün tekrar kan verdim bugün sonuç 2141 çıktı çok sevindim artış var yani son adet tarihimin hesabına göre 4 hafta 6 gün görünüyor bugün sizcede kızlar değer nasıl bu durumda iyi ilerliyormu

Kızlar doktordan geldim şimdi kalp atışını duydum çok çok mutluyum ya ama 7+2 çıkması gerekirken 6+2 çıkıyo yani tahminim doğru geç döllenme olmuş

X