Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlar yarın doktora gidicem geçmek bilmedi bu hafta bana yarın hem keseyi görücem hemde belki inşallah kalp atışını duyarım çok sabırısızım ama:anne::emir_bebek:

Baslamistir canim 6+2 de gorunuyo dedi bana devletteki doktor ama ben kendim duymak istiyorum. :dua:
Bende geçen perşembe devlete gittim kist vardı onu hemen gördü ama kese için kesin konuşamam var gibide yok gibide çok çok küçük bişey var dedi acaba ultrason eskimiydi birde alttan değil karından baktı acaba ondanmı göremedi

Bende geçen perşembe devlete gittim kist vardı onu hemen gördü ama kese için kesin konuşamam var gibide yok gibide çok çok küçük bişey var dedi acaba ultrason eskimiydi birde alttan değil karından baktı acaba ondanmı göremedi
Sende de mi kist var.
Eskiyle alakali mi bilmem kuzum bizimki de baya eskiydi.
Gec dollenme ondan olabilir.
Artik gorunur merak etme bi gunde bile neler oluyo bebiste

Sende de mi kist var.
Eskiyle alakali mi bilmem kuzum bizimki de baya eskiydi.
Gec dollenme ondan olabilir.
Artik gorunur merak etme bi gunde bile neler oluyo bebiste
Evet canım kist var bal çörek otu bana hem bebiş hem kist yaptı aynen geç döllenme zaten büyük ihtimalle

Sknti yapma gorursun.
Dua ede ede git. Alttan da bakar baksin kalp atisi icin falan
Saol canım inşallah hakkımızda hayırlısı hepimizin allah kalbime göre verdi hep ağustosta hamile kalıyım doğum yaza gelsin kızında yaz tatiline uysun diye istemiştim öylede oldu

Saol canım inşallah hakkımızda hayırlısı hepimizin allah kalbime göre verdi hep ağustosta hamile kalıyım doğum yaza gelsin kızında yaz tatiline uysun diye istemiştim öylede oldu
Aynen bende demistim onu. Oglum aralik dogumlu bu yaza denk gelsin diye. Oyle olacak insallah Rabbim nasip ederse

Slm kizlar gunaydin. Kizlar ben bisey soracagim beyaz kremsi akinti neden olur bu ay hsg cekildim ondan dolayi 27 agustosta test pozitif cikti. Ama bu beyaz akinti bende genelde oluyor.

X