Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayyy ne sabirsilisin kizz ben olsamm ohoo simdi kac tane yapmistim kiz yap gitsin kafan rahatlasin varsa zaten vardir test yaptiginda geri gitmez ayrica sen surekli düşünmekten kurtuluyon

Bende su an jel kullaniyorum canim benim bir hafta once 3-4 damla kan lekesi geldigi icin. Jel kullandığında o perde görevi görüyor zaten rahim etrafını sarıyor. Duzenli kullan bide rapor almisskn zaten surekli uzan hicbisey yapma atlatirsin insallahh

Ayyy ne sabirsilisin kizz ben olsamm ohoo simdi kac tane yapmistim kiz yap gitsin kafan rahatlasin varsa zaten vardir test yaptiginda geri gitmez ayrica sen surekli düşünmekten kurtuluyon
Canım bende yapmak istiyorum ama işte biraz zaman geçsin diyorum benim arkadaşım 2 haftalıkken öğrendi ay günler geçmedi sonra kalp atışı kesesi falan görmek için bilerek bütün paralarımı numaraya attım test almamak için eşim veriyor hemen kumbaraya atıyorum yoksa koşarak gidicem

Bilgisi olan kimse yok mu arkadaşlar?

Kızlar birşey sormak istiyorum aklıma gelmişken. Daha önce yaşayan vardır belki. Benim geçen ay adetim 3nde başladı normalde 4 gün sürer biter ama mutlaka 5nci gün sabah gibi gelir cok az. Baya zamandır bu böyle düzenlidir yani 5nci gün bitiyor diye görüyorum artık, bende ona göre hareket ederim. Ama geçen ay ilk defa başıma geldi reglim bitti benim 6nci gün çok az iç çamaşırıma gelmiş yine. Bu normal mi. Çünkü 4ncu gün çok az gelir kirlenmez bile, 5nci günde damla şeklinde çok az. Ilk defa böyle birşey yaşadım

Ayy tatlimm yaa
Evet erken ogrenince zaman gecmiyor bende erkenden ogrendim ama olsun yine de pisman degilim en azindan evde dikkat ediyordum agir kaldırmamaya kahveyi falan kestim beslenmeyi daha düzene soktum. Guzel seyler bunlar

Olabiliyor tatlim boyle seyler normal stresten de kaynaklanabiliyor

Ayy tatlimm yaa
Evet erken ogrenince zaman gecmiyor bende erkenden ogrendim ama olsun yine de pisman degilim en azindan evde dikkat ediyordum agir kaldırmamaya kahveyi falan kestim beslenmeyi daha düzene soktum. Guzel seyler bunlar
Ay karnimda ağrımaya başladı olucam galiba ben

Kanama olmadı benim canım.kalnlassin ve bebek iyice tutunsun diyeymis..sınıf ogretmniyim ben.. veliler çıldıracak yine okul yeni açıldı ve nisan ayında da düşük yapınca raporlyydum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…