Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar benim dün bat' tı fakat olmadım. böyle adet sancısı gibi ağrı girdi akşam ama normald eçok şiddetli olurdu bu sefer öyle olmadı hafif huzursuz etti o kadar. Şuan da biraz aynı ağrıdan var. Kestiremiyorum bazen bi kaç gün değişme oluyor adet günümde. Ama içimden bi ses de anormallik olduğu söylüyor. Kafam karıştı valla

Dayanamadım. Hastanedeyim. Çünkü bünyemde enfeksiyon var. Eğer hamileysem geç kalmamalıyım diye düşündüm. Selen canlı olarak hastaneden bildiriyor....
de haydin kan tahlili sonucunu yaz biZe. Anneyimbenanne35 hayırlısı olsun kız hele daha zamanın var. yav bu bizim topiğin kızlar ne meraklı hemen üzülmeye strese.

hey portakal greyfurt mandalina. sen ne test yapmıyorsun. al bi test yağ bacım. madem değişiklik var bi bakalım yorum yaparız.

Ne zaman başlanıyor peki tam tarif versene kuzum kaç gün falan
Tam tarifini netten bak kuzum 2. Gun başla yumun catlama tarihine kadar yani akintin oldugu zaman birak bide ayaklarin hep sicak olsun ki yumlarda büyüsün catladigi zaman corabi da birakabilirsin. Sonracigima da kafana takma kuzum cok sukur herhangi bir sorun yok insallah gelecek bebisin

Canim valla adet sancisini hala bende cekiyorum sen bi test yapsana kizz

Canim valla adet sancisini hala bende cekiyorum sen bi test yapsana kizz
valla heyecan yaptım bende burdaki belirtileri okuya okuya canım :) yapsam iyi olacak bu gece de bekliycem gelmezse yarın test yapıcam. Bu arada bebeğini hayırlısıyla sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım :))

Tsk ederm tatlim senden de guzel haberler aliriz insallahh

sabah bir test yap. biz tes manyağıyız .

Hayırlı akşamlar kızlar ovulasyon testi ile hamilelik öğrenen var mı. Foto atsam anlar misiniz 2 3 gün var bata

inşallah canım. Bişey merak ediyorum az önce forumda dolaşırken gördüm . bu ovulasyon testi nedir nasıl yapılıyor bilgin var mı
Ovulasyon testi yumurtanin catlamayip catlamadigini anlamak icin yapiliyor kuzum adet döneminin bitiminden itibaren iki uc gun sonra yapilmaya baslaniyor iki koyu cift cizgi olunca yumlarin catladigini anliyoz iste kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…