Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım şimdiye kadar en az 20 kez kan verdim ücretsiz tamamen. Sadece 1 test için para almışlardı oda çok nadiren yapılan bir test olduğu için. Kredi karti gibi bir kartımız var ondan aliyorlar para ama benden çıkmıyor. Ama eşim şuan buranin vatandaşı değil ve oturma izni yok ve topugunu kirdi haziran sonu sidmiye kadar 3 bin dolar harcadık hastaneye her girişte 600 dolar verdik,doktor ücreti ayrı istendi 150 dolar,röntgen ücretleri 30 dolar tanesi için her seferinde 4-5 röntgen çekildi işte toplam 3 bin tuttu.
çok meraklıyım ben ya. soruyorum meraktan. çok geçmiş olsun.

Ben kimseyle küs kalamıyorum ama eşime asla dayanamam her dakika bir gün gibi geçiyor küs olunca. :KK22:Eşime çok düşkünüm de ayıptır soylemesi

bende öyleyim. ama en çok ona çektiriyorum galiba. eşinle nerde tanıştınız. aşk evliliği galiba. hadi bide ni meyvanız olsun ohh mis.

Kızlar kesinleşti :KK54:

Eklentiler

• 5E682CD1-3A1C-4239-BAB2-F58404461341.png
    5E682CD1-3A1C-4239-BAB2-F58404461341.png
    63,1 KB · Görüntüleme: 51
Kutsalsekerpare Kutsalsekerpare Sevsev12 Sevsev12 melek ve mucizesi melek ve mucizesi Kurumus-Maskara Kurumus-Maskara @everytime_night @oflu ve tabiiiki test yorumlamayı çook seven @yvz13 sabah kan testi için gittim yaptıramadım kafaya koydum madem dedim eczaneden test aldım . şimdi heveslenmekten çok korkuyorum ama gözyaşlarıma hakim olamıyorum bakın bakalım bu gördüğüm hayal mi ilk defa böyle gördüm
Eki Görüntüle 2192808
Anneyimbenanne35 Anneyimbenanne35 canım hatırlarım seni etiketlemek istedim de çıkmadı ismin yalnışmı yazdım dedim yok doğru çıkmayınca etiketleyememiştim. Şimdi allah allah niye yok diye düşünürken hatırladım..

Kurumus-Maskara Kurumus-Maskara Kuzum hiç bilmiyordum bak karapisso karapisso söylemiş 2 gün önce oluyor diye.Ay ben geçen ay 11 gün yumurtladım demek şimdi 9.gun olacak ben şok.

Ben zaten eşime küsmem .18 yıldır birlikteyiz.Allaha şükürler olsun her halini bilirim.Hic ama hiç birseyime hayır demez.Bende aynı şekilde elbette.
Uyum ve aşk olunca herşey hallediliyor ama önceleri bizde kızar kavga ederdik.Simdi oturdu herşey. Çok şükür evde kahkaha dışında yüksek ses olmaz bizim:dua:
Allah herkesin yuvasına huzur versin inşallah.

bende öyleyim. ama en çok ona çektiriyorum galiba. eşinle nerde tanıştınız. aşk evliliği galiba. hadi bide ni meyvanız olsun ohh mis.
Bizimki çok uzun hikaye :) biz ikimizde kuzey irakliyiz 2000 senesinde mülteci olarak Türkiye gittik ve orda eşimin ailesiyle ailem tanıştı o zamanlar ben 8 yaşındaydım eşim 16 .onlar ailecek İngiltereye gitti 2 yıl içinde bizse 11 yıl kaldık Türkiyede :) sonra iste Kanada ya geldim ben ailemle ve 4 yıl önce eşimle instagramda bir birimizi bulduk konuştuk derken aşk başladı benim için ailesini bıraktı buraya geldi evlendik :) 1.5 yıl oldu hiç kıyamıyorum,benim için aileyi bıraktı vatandaşlığıni bıraktı,pizza dükkanı işletiyordu bıraktı onun için üzmemek için elimden geleni yapıyorum. Ne çok yazdım :KK70:

X