Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eveeeet :) yaaa inş gerisi gelir içimiz rahatlar o iki çizgiyide kıpkırmızı görürüz inş bende seni kutlarım . hayırlı uğurlu olur inş seni unutmam zaten aynı anda msj attık birde testlerin resmini :) kızzzz ağzım yırtılacak gülümseyerek yazmaktan sağlıklı bi gebelik olursa haziranda inş alırız kucağımıza :KK66:

Canım ya inşallah o güzel günleri görürüz sağlıcakla. Kan testi yaptırdın mı

Canım ya inşallah o güzel günleri görürüz sağlıcakla. Kan testi yaptırdın mı
antesti yapmaya gittim sabah geç kalmışım 9 buçuktan sonra yapılmıyomuş bende gelirken test aldım pazartesi test yapmak istiyorum ama yapamam eşim evde o gün normal test yaparım ikiçizgide kopkoyu olsun şöyle salı günüde ona sürpriz yapacam farklı bişi olsun istiyorum

Kurumus-Maskara Kurumus-Maskara Kuzum ben pazartesi başladım diyete ama yürüyüşü az yaptım çok sancım kanamam var diye.4.günüm bugün diyette.Az yürüyüş yapıyorum ama diyet başladı.Basligi açınca etiketle beni.Burayi son kişi bırakana kadar burayada yazarım ben
G gizemya Küslügü boşver bugün sen.Madem o konuşmuyor sokul yanına.Sarıliver gitsin:olamaz:

Evet ya 40tl ye yaptırmıştım çok şaşırdık valla
ne hastaneymiş %200 üzeri kar yasak bilginé , Kurumus-Maskara Kurumus-Maskara evet 2 gün önce yum olmuş demekki. senin orda test fiyatları ne veya kan verdinya geçen gün prosedür nasıl işliyor. ben keseme göre bir hastane buldum elhamdülillah.
melek ve mucizesi melek ve mucizesi evet öyle çok etkilediki beni kusamıyorum mahvoldum bugün. çok sinirliyim ya . nolacak bu halim. ya halim ya selim Sen halimizi iyi et.

ne hastaneymiş %200 üzeri kar yasak bilginé , Kurumus-Maskara Kurumus-Maskara evet 2 gün önce yum olmuş demekki. senin orda test fiyatları ne veya kan verdinya geçen gün prosedür nasıl işliyor. ben keseme göre bir hastane buldum elhamdülillah.
melek ve mucizesi melek ve mucizesi evet öyle çok etkilediki beni kusamıyorum mahvoldum bugün. çok sinirliyim ya . nolacak bu halim. ya halim ya selim Sen halimizi iyi et.
Canım şimdiye kadar en az 20 kez kan verdim ücretsiz tamamen. Sadece 1 test için para almışlardı oda çok nadiren yapılan bir test olduğu için. Kredi karti gibi bir kartımız var ondan aliyorlar para ama benden çıkmıyor. Ama eşim şuan buranin vatandaşı değil ve oturma izni yok ve topugunu kirdi haziran sonu sidmiye kadar 3 bin dolar harcadık hastaneye her girişte 600 dolar verdik,doktor ücreti ayrı istendi 150 dolar,röntgen ücretleri 30 dolar tanesi için her seferinde 4-5 röntgen çekildi işte toplam 3 bin tuttu.

X