Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

ben hep eşimden gizli saklı test yaparım. nedense gıcık oluyor. bi kez ikinci çizgiyi kendisi çizmişti tükenmez kalemle.
bak bu hamileliğimde bende ilk yaptığımda bu çizgiyi gördüm. sonra ki gün yaptığımda çıkmadı. Bende yoktur diye bat bekledim.

Peki normalde gebelikten onceki dongulerinde 1 hafta suruyomuydu yumrtlama akintisi. Yoksa normalde de mi akintsz yumrtlydun
Yok canim yumurtlama akintim cok sürmezdi iki uc gun sonra hemen kuruluk olurdu bir hafta sonra da yani hastaliga yakin tekrar baslardi ama bu sefer iki uc gun sonra devam etti

Bilmiyorum ki versem mi? Ben geçen ay beklenen adet gününden bir gün sonra adet oldum kimyasal gebelik geçirdim. Yine beklesem mi diyorum
Adetin geçmesini bekle istersen. Sonra onu takip etmek zorunda kalacaksın sürekli. Elinde test varsa sabahları yap bakalım çizgi daha da belirginleşir. Adetin geçtikten sonra da direk kana gidersin

Takip ediyordum seni hatırlıyorum geçen ayı. İnşallah bu ay tutunur beben sana

Kız çok gıcıklar bazen hu eşler. Bazen öyle sinir ediyor ki bu öküzden bebek yapmak ne diye diyorum
Adetin geçmesini bekle istersen. Sonra onu takip etmek zorunda kalacaksın sürekli. Elinde test varsa sabahları yap bakalım çizgi daha da belirginleşir. Adetin geçtikten sonra da direk kana gidersin
Öyle yapicam inşallah canım :)

Selam kızlar bat 21 eyluldu...hcg sonuclarim şöyle
19 eylül 130
21 eylül 342
22 eylül 540
24 eylül 962...
Son artış canımı sıktı biraz tam iki katı değil
Önceden düşük olmuştu benim..Nasıl sizce degerler

Surekli yaptirmayin bekleyin bikac gun doktora gidin

herkese merhaba, içerinizde eylül annesi olup ankarada ikamet eden var mıdır acaba, :)

Canım benim akıntı öyle olmuyor ya da ben hiç yakalayamadım sadece adetten sonra gün aşırı yapmaya çalıştık yumurtlama gününü de rastgele yaptığım ovülasyon testi ile yakaladım çok şükür tuttu sende gün aşırı yapmaya çalış olur Allah’ın izniyle

Ayy böyle haberleri gördükce de sanki benimmis gibi sevinip gözlerim doluyor insallah hamilesindirr

Ya ben deli gibi yemek yiyorum bilmiyorum belki sıkıntıdan ama böle saçma sapan çok şey yiyorum yemek yedm akşam tatlı arıyorum ki aramam bitmedi abur cubur inş devam etmez iştah açıklığı hamile değilsem de kilo alcam bi ton

Ben de ayni seklde yptm 1 gun aryla ilski oldu adet bitimnden itibaren. Bn de 20sinde rastgele ovu yptm akintimi gornce ve koyu cikmsti. En son 18-20-22 de ilski oldu. Ins gebelik olur. Bunu beklmk cok zorms. Yumrtlmaya kdr takmiydum ama yumrtlmyi gordkten snra nzmn ogrenicm dye sabrszlnmya basldm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…