Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Olur cnm hiç kafana takma zaten ilk ay vucut şaşıyor korunmadığın adet düzenin değişiyor sonra hamile kalıyorsun mutlaka olur seninde bu ay iyi haberler alırız bakarsın

Hemşireyim bende heryerim ağrıyor hafta sonum boş ama yetmiyor dinlenmeme endokrinolojiye gitsen daha iyi olur kuzum bende kullanıyorum troid ilacı yükselttiler gebelikte
Iste direk oraya randevu alamadim kuzum gecen ay benimki yuksekti gebelik icin engel mi die sorduğumda o zaman beni oraya yonlendirdi oyle gittim oraya

Kız bende 9 aydır deniyorum. Kesinlikle alttan bakmak isteyecektir zararı yok diyorlar ama bekleyebilirsin tabi. İnşallah karından görünür ve darısı bana :)
Insallah kimi zarari var diyor kimi yok diyor kuzum bende bekliyim dedim ultrasondan gormek isterim. Insallah keseyi kalp atisini da duyariz kuzum

Şimdi geldim doktordan, normalde bat dündü, değerimi beğendi hoca muayene etmedi yarın tekrar kan ver yarın muayene edicem dedi korkma dedi Dün sabah lekelendi daha da yok inşallah biter saolun tüm güzel dilekleriniz için

Oglumda kullanmistim.
Bu sefer baktirdim tiroidler normal cikti 2.85 falan.
Ama yine de baktiricam bu hafta. Anti tpo falan bakti hatta o da normal cikti. Onlem.olarak her ay baktiralim dedi yukselirse ilaca o zaman baslariz dedi
Benim 2.45 çıktı diye başladılar dengede kalsın yükselmesin diye çünkü 2.5 altı olmalı gebelikte

Iste direk oraya randevu alamadim kuzum gecen ay benimki yuksekti gebelik icin engel mi die sorduğumda o zaman beni oraya yonlendirdi oyle gittim oraya
Dahiliyeden sevk isteyebilirsin balım kadın doğumcunun izni olmadan polikliniklerin verdiği hiçbir ilacı kullanma bu arada

hayırlısı olsun sonraki aya inşallah. şimdi okuyanlar bana kızacak ama ben gönüllü sezeryan yaptım. belden uyuşturmalı. dedimya ben çok korkagım. çok kötü hikayeter okudum. bide özel bölge konusunda hassas ve korkagım. dedim ıkınamam elletemem. huyumu bildiğim halde normal doğumda çocucguma birşey olursa asla kendimi affedemem. o yüzden dedim sezeryan yapayım bari sonrası ise bana göre normal ama arkadaşlarım ve eşim acıyı çok abarttığımı suratsız oldugumu söylediler. doğum sonra çekilmez oluyormuşum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…