Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yarin degerim cikacak bide daha 4 haftalik canim gitsem bile herhangi bisey goremeyecek. Bisey cikmayacak. Su an sadece akintim var bide sancilarim
Tatlım ben gittiğimde 4 hafta 5 günlüktü doktor sordu kaç gün geçti diye ben dedim bir gün erken daha dedi. Ama ben hissediyorum farklı hissediyorum diye tutturdum sonra ultrasonda keseyi gördük. Benim ilk deneyimdi. Belki senin de belli olur birkaç güneeee

Ay bi sancım varki.Regl olacakmışım gibi devamlı gidip kontrol ediyorum.
Daha 4 gün var 30 günlük dongume göre.
Ya regl olayım ya hamilr olayım bileyim istiyorum .
Umut hiç bitmiyor

inşallah en hayırlısı neyse o olsun. hepimiz için. bir arkadaşımda bana dedi, belki vucudun alıştı hamileliğe . üst üste olunca. bide kendimi dinleyecek vaktim yok. baş dönmesi bitti elhamdülillah . sen naptın misafirin geldimi . benimkiler geldi. çocuklar çok şımarıklık yaptı . banaane dede yi görünce. çok bunalttılar bizi. eşim aradan 3 işareti yapıyor. yani hapı yuttuk

Ay bi sancım varki.Regl olacakmışım gibi devamlı gidip kontrol ediyorum.
Daha 4 gün var 30 günlük dongume göre.
Ya regl olayım ya hamilr olayım bileyim istiyorum .
Umut hiç bitmiyor

normalde reglden önce sancı oluyormu belki yerleşme sancısı.

Ay ne güzel ya.Bizim kız tek diye büyümesine fırsat vermiyoruz.Ogretmeni dün sınıfta ergenliğe giremeyen tek çocuk Ezel dedi Hala babanın sırtında benim kucağımda .Esim bebeknolunca kucağına almam seni diyor.Cıvıl cıvıl çocuk sesi eksik olmasın yuvalarımızdan inşallah.
Ya kızlar ben dün uyumuş kalmıştım yemek yapmamıştım bugünde uyumuşum
Bi uyandım eşim gelmiş Buzluktan biseyler hazırladım hemen

ezel dizisini izledim 2 yıl önce ne dizi ama. bu akşamda açtım ilk bölümden. eşim hatırlamaz çoğu izlediği dizi film vs. ben hatırladığım için zevkli olmuyor. kızının ismini duyunca hemen dizi aklıma geldi.
kız benimde iki üç kez uyuklama olmuştu. Dedim herhalde çok iş güç yaptım ondan
. meğerse bebiştenmiş. hele yarın sabah ola hayrola. test yaoarsın.

işimi gücümü bitirdim ama sanki hiç temizlik yapmamışım. rahmet yağdırdı Rabbim. camlar battı. evimi tavandan su bastı ev tavandan battı , çok güzel olduk yani. hemde hamile olduğumu öğrendiğim gün oldu bu olaylar. çocuklara oda yapıyoruz kısmet olursa. bebeğe beşikte var. oh bi düzen olur inşallah üst komşu üstüme çökmezse

Ay geçmiş olsun canım ya.
Ezel dizisi benimde en sevdiğim dizilerden.Ezberledim artık izleye izleye.
Dizi ilk çıktığı zaman kızımın adını söylediğimde şaşırıyorlardı .Ama o dizi 2009da cıktı benim kız 2007li
Ay beşikler falan.Ozledim ya ben minnak bebek kokusunu

Acil servisi böyle durumlar için değildir bilginize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…