Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Mayıs anneleri gurubunda 6+2 günlük iken alttan muayene ile bebeğin kalp atışını duyan annenin yazısını okudum..ay bi.duygulandım heyecanlandım. darısı bizlere olsun. uzandım ben az dinlemeye çalışıyorum oğlum isin vermiyor.

Geçen sene yaşadığım kimyasal gebelikte idrarda silik çizgiyi görünce kan verdim .15 cıktı .Bi sevinçler falan bizde .2 gün sonra bi sancı bi sancı hemen test yaptım.negatif çıktı kan verdim.degerim 2.5 cıktı.ertesi gün regl oldum.
Sadece yaşadığım kadarını biliyorum tabii.

Geçen sene yaşadığım kimyasal gebelikte idrarda silik çizgiyi görünce kan verdim .15 cıktı .Bi sevinçler falan bizde .2 gün sonra bi sancı bi sancı hemen test yaptım.negatif çıktı kan verdim.degerim 2.5 cıktı.ertesi gün regl oldum.
Sadece yaşadığım kadarını biliyorum tabii.
Cok fazla sancim var regl gibi oldum sandim hatta dakka basi kotrol ediyorum

İnşallah olmaz inşallah canım. Olumlu düşün. Çok şükür hamile kalabiliyoruz. Ben geçen ay gerçekten fazla üzülmedim çünkü hamile kalaniliyorsam her zaman şansım var demektir.
Evet cok şükür kalabiliyoz güzel bir sey. Ablam aradi var mi bisey die sordu vardir diyemedim. Bu sancılardan dolayı ya giderse onlarda benim gibi üzülürler

Evet cok şükür kalabiliyoz güzel bir sey. Ablam aradi var mi bisey die sordu vardir diyemedim. Bu sancılardan dolayı ya giderse onlarda benim gibi üzülürler
Bence bi acile gidin... en azından kan alınıp belki ultrason ile kontrol edilir.. beklemek düşük tehdidi varsa bu ihtimali güçlendirir..riske atmayın derim..ayrıca keşke ablanızla paylaşsaydınız acil birine ihtiyaç olursa o size yardımcı olabilirdi..

X