Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar nerelerdesiniz ya biz hala kese görmedik ya değer en son 60 tı sanırım çok küçük bugun yada yarın tekrar gidicem kan vermeye ama bu hesaba göre biz kaç haftalık oluyoruzki adetimi şuan5-6 gün geçti ona göre 4 haftalık olması gerekir ama şimdi deger pazartesi 60 tı ya biz bu hesaba göre 2 yada 3 haftalıkmı oluyoruz

Kuzum doktor söyler onu sana sonuca göre bugün git baktır birdaha

A.s acabaaaa hamişlik uykusumuuuu
İki gün önde gidiyosın benden hemen arkandan geliyorum inş bebişleniriz ekime
Ya ben belirtilerimden dolayı bu aydan fazlasıyla umutluyum aslında.Ama dün silik çizgi bile çıkmayınca acaba oldum.Yarın inşallah silik çizgiyi görürüm. Sende belirti varmı canım

Ya ben belirtilerimden dolayı bu aydan fazlasıyla umutluyum aslında.Ama dün silik çizgi bile çıkmayınca acaba oldum.Yarın inşallah silik çizgiyi görürüm. Sende belirti varmı canım
Vallaa bende hiç Burda yazılanlar gibi belirti hiç bi ay olmadı bu ay da bişi yok sadece halsizlik var yataktan zor çıkıyo gibiyim hep gözlerimi kapatasım var başkada bişi dikkatimi çekmiyor yani zaten PMS dönemi de olunca herşey normal geliyor. Bakıyorum uygulamadan gelen bildirimlere PMS dönemindesin , göğüslerde şişme ağrı hassasiyet gayet normal .. Kasıklarımda batmalar yaşıyorsan PMS de olduğundan vs. EE hal böyle olunca insan bilemiyor

hiç belirti kalmadı bende. sadece yorgunluk var bugün . mübarek aşure günü oruçluyum. en faziletli amel iftara misafir davet etmek. Dedim bundada istifwde etmem lazım. iftara misafirim var. bugün mutfak alışverişi yapan bütün yıl berketli görür inşallah , aldım iki uşağımı gittim aldım bakliyat vs... bugun gusül almak sünnet inşallah bütün yıl bedenimiz bebeklerimiz hastalıklardan korunur. şimdi çoçuklara çorba yaparım sonra banyoları sonra bi öğlen uykusu. derken iftar gelsin yaaaaa çok susadum .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…