Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Parça falan gelmiyorsa bide yoğun degilse üstüne gorme olabilir kuzum

B

Bencede caysiz hayat olmuyor gunde uc dort defa demlerim kendin icin
ama ben eskisi gibi icemiyom artk . Bebis sevmiyor herhal

kız sadece vsabah demiyorum kendime akşam nadiren. Seninki hepten fena. neyseki içermiyorsun hayra alamet bu.

Günaydınn ya ben dün garip bişey yaşadım adetimin 10. Günüydü pzartesi hsg çektirdim tuvalete gittim yumurta akı gibi akıntı geldi ama kılcal damar gibi kan vardı içinde neden olabilir acaba

Günaydınn ya ben dün garip bişey yaşadım adetimin 10. Günüydü pzartesi hsg çektirdim tuvalete gittim yumurta akı gibi akıntı geldi ama kılcal damar gibi kan vardı içinde neden olabilir acaba
Gunaydin tatlim hsg den sonra akinti falan oldu bende de hatta kanamam da oldu ama parca falan gelmedi srn doktoruna ara istersen kuzum

Gunaydin tatlim hsg den sonra akinti falan oldu bende de hatta kanamam da oldu ama parca falan gelmedi srn doktoruna ara istersen kuzum
Canımcım parça gelmedi sümüksü akıntı geldi içinde ipince kan geldi. Sonra bir daha gittiğimde sildikten sonra yine o sümüksü akıntı oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…