Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hımm bak yine stres yaptım püfff inş bunlara hiç gerek kalmaz
Stres yapma cnm sadece ihmal etmeyin yasin kac bilmiyorum ama bi bakmiasin yillar gecmis eger ikinizde.de sorum yoksa bekleyebilirsiniz ama varsa neden bekleyesniz tedavi olirsunuz buzim gibi insallahta bebek sahibi oluruz

Stres yapma cnm sadece ihmal etmeyin yasin kac bilmiyorum ama bi bakmiasin yillar gecmis eger ikinizde.de sorum yoksa bekleyebilirsiniz ama varsa neden bekleyesniz tedavi olirsunuz buzim gibi insallahta bebek sahibi oluruz
İnş . bende yaşım geçiyor diye acele ediyorum aslında , yaş 33 15 aylık evliyim bu ay 4. Denememiz olacak

oğluma onunla hamile kaldığımı söylemiş miydimmm? onu kullandıgım ay hamile kaldım
Yok soylemedin yada ben görmedim.Ne güzel anne olmuşsun o duyguyu yasiyorsun. İkinciyi de aratmasin rabbim,cabuk gelsin.İkinci icin kacinci deneme ?

Hosbuldduk cnm insallah burada ikinci bebeklerimizin hamileligi icin de konusuruz kacinci ayindasin kontroller muayeneler falan
inşallah. Bu benim 4. ayım diyebilirim. geçen ay hormon testi yaptırdım normal çıktı.
bekliyoruz bakalım. yumurtlama testi kullanıyorum zırrt pırtt kocanın yanına gitmiyorum.
senin kaçıncı ayın ?

Ne güzel anne olmuşsun o duyguyu yasiyorsun. İkinciyi de aratmasin rabbim,cabuk gelsin.İkinci icin kacinci deneme ?
Rabbim herkese nasip etsin. inan onu da kolay elde edemedim çok uğraştım önceki sayfalarda yazmıştım. iki düşük olmuştu oğlum da bi doktor buldum çok uğraştı Allah razı olsun . yoksa oğlumda düşecekti. kanama başlamıştı ilk haftalarda. kan sulandırıcı iğne kullandım hatta 3 ay. düşük engelleyici iğne hap vs.. ilaçlardan 30 kilo aldım hamileyken Rabbim aratmasın. o yüzden rahat hamilelik geçirenlere imreniyorum.

inşallah. Bu benim 4. ayım diyebilirim. geçen ay hormon testi yaptırdım normal çıktı.
bekliyoruz bakalım. yumurtlama testi kullanıyorum zırrt pırtt kocanın yanına gitmiyorum.
senin kaçıncı ayın ?
Cnm ben 2 yildir deniyorum yok yok 6 7 ay önce esim doktora.gitti sonuc malum hayiisi bakalim rabbim ne zaman nasip eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…