Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hosbuldum kızlar.
Valla ilki sürprizdi ben ne zaman istersem hemen hamile kalırım sanıyordum ama yanılmışım.
Olana kadar deneyeceğiz artık napalim
Bende öyle düşünüyordum sonra burayı keşfedince burda takilinca çocuğun hemen olmadigi insanlarin ne kadar da uğraş icerisinde olduklarını gördüm bende bunlarin basini cekiyorum zateni

Yok yapmadım yarın dışarı çıkıp alabilirsem yapacağım inş cnm
Ya nasıl sabirlisin öyle sen.
Ben 1 hafta kala teste basliyorum
Bu ay regl olur olmaz netten aldım geldi.7 tane Valla oturdugum yerde 3 eczane var ben gidince hemen test rafina yöneliyorlar bu ay gitmeyince aha abla hamile kaldı galiba diyecekler

Bende öyle düşünüyordum sonra burayı keşfedince burda takilinca çocuğun hemen olmadigi insanlarin ne kadar da uğraş icerisinde olduklarını gördüm bende bunlarin basini cekiyorum zateni
Ya ben çok eski uyeyim ama sadece diyet hakkında konuşuyordum. Ama ne zaman bişey araştıracak olsam ziyaretçi olarak takılıyordum.sonra dedim kafam dağılır .ıyiki tekrar gelmisim

Bende her ay eczaneye giduyordum en son utandim artk cok uzak eczanelere gittim en son neti kesfedince iste eczanelerden kurtuldum cok şükür

Valla açıkçası bu ay lekelenme yaşamasam aklıma bile gelmiyordu yoğunluktan yine yapmazdım da arkadaşlar ısrar etti

Ya ben çok eski uyeyim ama sadece diyet hakkında konuşuyordum. Ama ne zaman bişey araştıracak olsam ziyaretçi olarak takılıyordum.sonra dedim kafam dağılır .ıyiki tekrar gelmisim
Aynen oyle bebisim ben bura takilinca kafam degiliyor zamanin nasil geçtiğini anlayamiyorim arkadaslar sag olsunlar

Bende her ay eczaneye giduyordum en son utandim artk cok uzak eczanelere gittim en son neti kesfedince iste eczanelerden kurtuldum cok şükür
Ama ben netteki fiyatları görünce şok oldum yahu.5 tane laboquick testi kargo dahil 10 tl ye aldım.Ben şok yanı.Normal test 5 tl eczanede.2 tanede ultra erken ama o hediye.ovulasyon testi kullanacağım bu ay ilk defa.

Bir oğlum cesitli sebeplerden 2 de kürtajım var. Çok kolay kalırım sanıyordum lakin yanılmışım. Pek takip yapmıyorum. Sansa ya tutarsa kafasındayim. Bat 9 Eylül ama umudum yok bu aydan çünkü kalmış olsam garanti göğüslerim siserdi bomba gibi. Hayirlisi artik

Aynen bende öyle düşünüyordum foruma girince nelere şahit oluyor insan umutsuzluğa kapılıyor bazen bikmeseydim daha mı iyiydi diyorum kendi kendime bari stres yapmıyordum hiç , bi yandan da bilgileniyorum Burda ama

Ayy insallah hadi bendede oglumda lekelenmem olmustu hic beklemiyordum ama hamileymisim
Bende yaşadım oğlumda tabi hiç aklıma gelmemişti adet olacağım sanmıştım devamı gelmedi yine şüphelenmedim eşimin kuzeni sen hamilesin demese test bile yapmazdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…