Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
A
cok garip benden hormon testi progestron testi istedi. Esimin testi olmadan da hicbirsey yapamam dedi. Ustelik bir cocugumda var.
Aynen bende gittiğimde Dr um bi sıkıntı yok herşeyin güzel hamile kalırsın sen dedi. Ama eğer erken tedavi dersen başlarız ama hormon testi ve elimden sperm testi istedi önce, geçtiğimiz ay dı işte ben bi ay daha bekleyim dedim . bakalım inş adet olmazdam gerek kalmaz yok eğer olursam bu ay test verecez bizde beklemeye gerek yok daha da ...

cok garip benden hormon testi progestron testi istedi. Esimin testi olmadan da hicbirsey yapamam dedi. Ustelik bir cocugumda var.
Özellikle eşimle gittim ondanda ister mi diye ama istemedi hormon tahlili bile yaptırmadı yani ama ben düşük ve kimyasal yaşadığım için gerek duymadı diye düşündüm

Sende bizdensin hoşgeldin cnm

Ama ben netteki fiyatları görünce şok oldum yahu.5 tane laboquick testi kargo dahil 10 tl ye aldım.Ben şok yanı.Normal test 5 tl eczanede.2 tanede ultra erken ama o hediye.ovulasyon testi kullanacağım bu ay ilk defa.
Dogru diyon canim nette daha uygun o kadar uygun olunca insanin her gün yapasi geliyor yapmak cok keyifli ama sonuc da cok üzücü

Hasta olunca takmayacam bi daha buraya da takilmayacam diyorum ama ovu donemine dogru kendimi tutamiyorum boyle burdan cikamiyorum gözümü burda aciyorum burda kapatiyorum

Cnm bana da doktorum sen yine hamile kalirsin dedi esimden test istedi vee sperm sayisi dusuk cikti bir cocugum olmasina ragmen o yüzden proxed plus kullaniyo kac aydir tedavide bu ay da olmassa asilama yapilacak o yuzden beklemeyin testleri yaptirin

Dimi ama gereksiz zaman kaybı valla , yalnız ben eşimde sperm düşük vs. Çıkmaz diye düşünüyorum hem çok sağlıklı ve sağlam vitaminli besleniyor hem spor yapar sever yani birde çok hareketli . umarım bi sıkıntı çıkmazda ikimizdede tedavi uzun sürmez

Cnm bnm esim de oyletdi sigarasi yok spor yapar saglikli beslenir salata falan ama saka gibi dusuk cikti o yuzden diyorum belli olmuyo

Dogru diyon canim nette daha uygun o kadar uygun olunca insanin her gün yapasi geliyor yapmak cok keyifli ama sonuc da cok üzücü
Valla ben son yedide sabah eşim tam kapıdan çıkarken uyanıyorum. Kurulmuş gibi ama her seferinde.Ise yolcu ediyorum bazen mesela sabah şakalaşmak falan istiyor,kendi işyeri var.Inan arkasından itesim geliyor
Sonra testi yapıp kahvemi elime alıyorum. Negatifi görünce neyse daha erken zaten diyip kahvemi içiyorum
Esim kiziyor uzuluyorum diye Test yapma diyor.Tabii dinlemiyorum.Artik sadece ekstre zamanı Allah sana akıl versin diyor
Ya ben yapım gereği yerimde duramıyorum sabirsizim tez canlıyım Hayatta bekleyemem.

Ben onu duzensiz bir iki gun yedim aralikta, iki tane yumurtam olmustu doktor cok guzeller demisti ama bizim askerler yakalayamadı
Benden sana tavsiye guzel yumurtalar yapiyor ama, arkasina havuc kurude yap ki catlasinlar kist olmadan !
oğluma onunla hamile kaldığımı söylemiş miydimmm? onu kullandıgım ay hamile kaldım

misafir vardı amma da kaynatmışsınız yokluğumdaa
yeni gelenler varsa hoşgeldin diyeyimm.
herkese uğur getirsinn inşallahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…