Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sevsev12 çok sevindim senin adına canım Allah tüm isteyenlere tez vakit nasip etsin. Kan testi ver netleştir derim ben ama doktora gitmen için henüz erken bir iki hafta sonra anca kese görünür. Ben kan testi ver o sonucu eşine göster derim :)

Evet canım benimde ağrım var hatta iştahım kesildi hatta kusuyorum öğürmekten yoruldum
Evet oluyor öylee hatta saatbalı hasta mı oldum diyip tuvalete koşuyor insan :)
Evet bende de hasta oldum gibj agrilar var ve miden bos sürekli yaa cok acmisim gibi midem baski yapiyor ama canımda hic bisey yemek istemiyor ya bide cok yorgunum az once bi yarim saat uyudum ama vücudum cok agir her tarafim agriyor gibj

Tsk ederm tatliskom
Valla kan testini bekleyecek zamanim yok artk dun zir tuttum kendimi esime soylememek icin bugun söyleyecem artk

Amin insalllahhh kuzumm. Rabbim en kisa zamanda size de nasip edr sizin guzel haberlrinizle daha da mutlu oluruz insallahhh
Aminnnnn kuzum aminnn inşallah benim son 1 kaldı bakalım şu an hiç ağrım sancım falan yol Arada bi rahmime doğru kramp giriyo o kadar

Kizz doktora gitsen artk seninki el sallayacak sana kac haftalik olmus simdi
Kuzum ben 21 günde adet oluyodum ya 2 aydır bu ayda öyle olur sandım eğer 21 güne vurursan adet tarihi 4 eylül oluyor ama asıl 13 eylülde olmam gerekiyor ben 4 eylülde de olmadim 13 eylül geldi yine olmadim hoc gelen yok yani belirtilerim arttı ama 3 gunum gecikti yarın 4 olcak işte kuzum

Seninki varsa muhakkak testte cikar kuzum

Seninki varsa muhakkak testte cikar kuzum
Testim olsa hemen yaparım ama yok escape okadar uzak değil ama eşim duyarsa kızar cesaret edemiyorim oda cesaret edemiyor negatif çıkar diye mecbur hafta içini bekliycem ama insallah boş umut değildir insallah vardır bebeğim inşalalh belirtilerimde boşa çıkmaz yine bir yıkim olmaz insallah ya

Canım sen hicmi test yapmadın

Tatlım gunume 8 gün kala yapmıştım cikmadi haliyle dahada yapmadım ama son 3 4 gündür belirtiler var yani ve 3 gunum geçiyorda benim adet günü kavramı karışık biraz ben bile cozemiuommmm
Valla bendede belirti çok ama içimi rahatlatıyorum şuan.Beklemek hakkatten çok zor.Yarin sabah test yapayım diyorum ama daha erken biliyorum.
Inşallah tahminlerimiz tutar

Insallah tatlim insallah sende mayıs annesi olursun kuzum. Eşin izin vermiyorsa gitti kuzum sorun cikmasin aranizda .

Ay Sevsev12 cooooook sevindim yaa ancak okuyabildim yazilanlarii cok sukur bu grup sana uğurlu geldi erkenden ogrendin seninle ayni zamanlardaydik ama bnm pek umudim yok malesef gogulserde tik yok gene kasiklarda herzamanki agrilar akintim desen sari belim de agrimiyor artik ben bu ay aşılama yapacam okullar da basliyo nasil olacak bilmiyorum

Kuzum bata seninde var demekki.Hic belli olmaz.Kirmizilar gelene kadar umutluyuz

Kızlar benim bat dündü ilk testi bugün uyguladım Marka bebe time . Size de bir sormak istedim sonuç pozitif midir yoksa benzeri bana oldu ama negatif çıktı diyen var mı karmaşık duygular içerisindeyiz

Eklentiler

• 1E512BEA-D012-4EB1-A99D-4952D5C7421E.jpeg
    18,2 KB · Görüntüleme: 45
Kızlar benim bat dündü ilk testi bugün uyguladım Çok sevinçli ve şaşkın duygular içerisindeyiz size de bir sormak istedim sonuç pozitif midir yoksa benzeri bana oldu ama negatif çıktı diyen var mı karmaşık duygular içerisindeyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…