Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben kızımda eşime misafirimiz var demiştin.Kim geliyor diyince testi verip yolu biraz uzunca,kim olduğunu bilmiyorum ama şimdiden çok sevdim ben demistim :KK200:
Düşük yaptığımı da Ezel baba gel foto çekilelim dedi.Ucumuz selfie yaptık.Kizimda resmi gösterdi.Baba nasıl çıkmışız dedi.Esim çok güzeliz dedi.Kizim biz bu resimde 4 kişiyiz dedi:KK36:
Kısmet değilmiş düştü ama sun güzel anılar :KK37:

Herkese günaydınnnn:KK49:
Ya Sevsev12 Sevsev12 Nasıl sevindim sabah sabah yaşasın :halay:
@Kurumus-Maskara ıyi yaptın .Bu sperm kalitesi 30 gün üst üste yapılırsa düşermiş .Ben ovulasyon testi yaptım bu ay ilk defa.instagramda bu konuda yardımcı olan bir arkadaş var.Oda dedi.Ust üste yapın diye.Rahat ol canım ve çalışmalara devam et.
O şöyle dedi.Yumurtlama çizgisi koyularında başlayın.Catlayinca 3 gün daha yapın bırakın :KK70:
Eşim zaman doldu beni kullandın diyor bana:KK70:e öyle napalim
Anneyimbenanne35 Anneyimbenanne35 Canım sen ne yaptın.Suan en durumdasin
@Zeze _skcn Ay son 10 en fenası zaman zor geçiyor yaa:ruh:
Tsk ederm kuzum sabahtan beri icim icime sigmiyor valla uykum var uyuyamiyorum da.:uykucu::21: Rabbim en kisa zamanda size de nasip eder insalhhh:dua::anneadayı::dua:

Ben kızımda eşime misafirimiz var demiştin.Kim geliyor diyince testi verip yolu biraz uzunca,kim olduğunu bilmiyorum ama şimdiden çok sevdim ben demistim :KK200:
Düşük yaptığımı da Ezel baba gel foto çekilelim dedi.Ucumuz selfie yaptık.Kizimda resmi gösterdi.Baba nasıl çıkmışız dedi.Esim çok güzeliz dedi.Kizim biz bu resimde 4 kişiyiz dedi:KK36:
Kısmet değilmiş düştü ama sun güzel anılar :KK37:
Ayy seninkiside de güzelmiş kizz. Nasip degilmjs melek oldu annesinj diger tarfta bekliyor kuzum.

Herkese günaydınnnn:KK49:
Ya Sevsev12 Sevsev12 Nasıl sevindim sabah sabah yaşasın :halay:
@Kurumus-Maskara ıyi yaptın .Bu sperm kalitesi 30 gün üst üste yapılırsa düşermiş .Ben ovulasyon testi yaptım bu ay ilk defa.instagramda bu konuda yardımcı olan bir arkadaş var.Oda dedi.Ust üste yapın diye.Rahat ol canım ve çalışmalara devam et.
O şöyle dedi.Yumurtlama çizgisi koyularında başlayın.Catlayinca 3 gün daha yapın bırakın :KK70:
Eşim zaman doldu beni kullandın diyor bana:KK70:e öyle napalim
Anneyimbenanne35 Anneyimbenanne35 Canım sen ne yaptın.Suan en durumdasin
@Zeze _skcn Ay son 10 en fenası zaman zor geçiyor yaa:ruh:
Tatlım test yapmam lazım ama araya haftasonu girdi nöbetçiler uzak eşim izin vermez ona al desem almaz korkut oda haklı negatif çıkınca ailecek yikiliyoz hafta içi doktora gidicem bakalım ya

Kuzum sen test yapsana ya icini rahatlat. Disari cikip alamiyorsan netten iste iki gune elindedir . Atesin ne durumda kuzum ben ayak tabanlarım yaniyor. Iki gecedir kocam vücudun yaniyor diyor bana sen hastasın seni hastaneye götürelim :rolleyes::rolleyes:
Garibim bilmiyor ben hamileyim:KK71:
Vücudum dün geceden sıcak evet dün oğlum sarıldı bana anne sen çok sıcak Son dedi ayyy insallah ya eczane uzak biraz eşim izin vermiyor bekle biraz daha diuor oda korkuyor negatif çıkınca ailecek yikiliyoz da

Ayy nasıl sevindim anlatamam kuzum hayırlısı olsun inşallah rabbim güzel bi hamilelik geçirmek nasip etsin inşallahhh :)@sevsev12

kızlar bendede mide bulantıları başladı. hamilelikte koku hasasiyetini tamamen unutmuşum. yumurta kokusundan midem bulandı tuttum kendimi bu demekki bebişim güzel gelişiyor elhamdülillah çok şükür . maşallah kuzuma. inşallah sağ salim kalp atışını duyarız kızlar. mayıs ayı ramazana denk geliyor. benim kızım kurban bayramına 10 gün kala doğmuştu buda öyle görünüyor . bayram hediyesi Allahtan .

Ya özel hastanelere burda 70 tl veriyoruz.Esim bagkurlu .10 gün sonra gidince ucret verilmiyor.Bu arada ben ayda 2 defa giderim:) Tahliller testler biraz uçuk hakkatten.
Demek sizin oralarda pahalı .Yahu Cocugu bulmak parayla,bulduk muayene daha parayla,doğum ve sonrası eyvah eyvah zaten:))
Sonucu muhteşem neyseki:KK200:
Anneyimbenanne35 Anneyimbenanne35 Canım inşallah gelmiştir bebeğin :KK200:

kızlar bendede mide bulantıları başladı. hamilelikte koku hasasiyetini tamamen unutmuşum. yumurta kokusundan midem bulandı tuttum kendimi bu demekki bebişim güzel gelişiyor elhamdülillah çok şükür . maşallah kuzuma. inşallah sağ salim kalp atışını duyarız kızlar. mayıs ayı ramazana denk geliyor. benim kızım kurban bayramına 10 gün kala doğmuştu buda öyle görünüyor . bayram hediyesi Allahtan .
Ay kopkoyu cizgini gordum harika kuzum.Bulanti olayı fena.Insan taş olup dayanıyor iste:anne:

Ya özel hastanelere burda 70 tl veriyoruz.Esim bagkurlu .10 gün sonra gidince ucret verilmiyor.Bu arada ben ayda 2 defa giderim:) Tahliller testler biraz uçuk hakkatten.
Demek sizin oralarda pahalı .Yahu Cocugu bulmak parayla,bulduk muayene daha parayla,doğum ve sonrası eyvah eyvah zaten:))
Sonucu muhteşem neyseki:KK200:
Anneyimbenanne35 Anneyimbenanne35 Canım inşallah gelmiştir bebeğin :KK200:
Inşallah cankus insallah

X