Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende bugün ilk idrarla yaptım elhamdülillah çok şükür. net çıktı silik geride kaldı. bundan sonra düzgün bir doktora başlamam lazım. özellerde muayene fiyatları el yakıyor. Aman Ya Rabbim. Allâh doktoruma rast getirdin devlette inşallah.

Eklentiler

• 20180916_101603-1.jpg
    20180916_101603-1.jpg
    27,4 KB · Görüntüleme: 32
Sevsev12 Sevsev12 oyyy kuzum şükürler olsun. kız nasıl bekleyeceksin akşama kadar. ben sabırsıszım hemen deyiverdim . eylül ayı maşallah bol bebişli bir ay oldu. maşallah bizlere. kalan güzel arkadaşlarımıza olsun darısı maşallah subhanAllah.
Beklerjm kiz napim yuz yuze iken vermek istiyorum bu haberi. Ben birazdan kalkarim yapmam gerekenler var gerci kendimde hic o gücü bulamiyorum ama kalkmam gerek.
Evet masallahhhh cok uğurlu geldi valla bu topikk:nazar::nazar::nazar:
Insallahh diger arkadaslarimizdan da guzel haberler aliriz bu topigimizde mayıs anneleri olur artk :dua::anneadayı:En Büyük KK:anneadayı::dua::anneadayı::dua::anneadayı:
Ayy ne güzel olur ya acaba cinsiyetleri ne olacak benim sabahtan beri agzimdan kiz cikiyor valla. Gerci cin takvimine inanmiyom ama erkek diyor orda da

Bende bugün ilk idrarla yaptım elhamdülillah çok şükür. net çıktı silik geride kaldı. bundan sonra düzgün bir doktora başlamam lazım. özellerde muayene fiyatları el yakıyor. Aman Ya Rabbim. Allâh doktoruma rast getirdin devlette inşallah.
Cok şükür tatlim seninki netlesti darisi bize insallahh.
Evet valla ozeller cok pahali ben devleti pek sevmiyorim carsamba oraya gidecem sonra artk iyi bir doktor arastirmam gerekecek kendime .

Beklerjm kiz napim yuz yuze iken vermek istiyorum bu haberi. Ben birazdan kalkarim yapmam gerekenler var gerci kendimde hic o gücü bulamiyorum ama kalkmam gerek.
Evet masallahhhh cok uğurlu geldi valla bu topikk:nazar::nazar::nazar:
Insallahh diger arkadaslarimizdan da guzel haberler aliriz bu topigimizde mayıs anneleri olur artk :dua::anneadayı:En Büyük KK:anneadayı::dua::anneadayı::dua::anneadayı:
Ayy ne güzel olur ya acaba cinsiyetleri ne olacak benim sabahtan beri agzimdan kiz cikiyor valla. Gerci cin takvimine inanmiyom ama erkek diyor orda da
Aynen canım erkek ayı diyor ben kızıma baktım doğduktan sonra doğru çıktı gerçekten

Cok şükür tatlim seninki netlesti darisi bize insallahh.
Evet valla ozeller cok pahali ben devleti pek sevmiyorim carsamba oraya gidecem sonra artk iyi bir doktor arastirmam gerekecek kendime .
Dün gece kramp gibi ağrıdı rahmim iş çıkışı acile devlete gittik test yaptılar hormon kan testi falan 1.5 saat sonra gel sonuca göre ultrasondan bakılsn dedilerdediler sinir oldm sonucu beklemeden eve geldim ani kanama bişey olsa ilgisizler yani yarın için özele aldım ama iptal ettircem galba ayın 24ne mecbur devlete aldım randevu şuanlık çokbişey olmadıkça özele gitmitim dedim el mecbur devlete devam

Dün gece kramp gibi ağrıdı rahmim iş çıkışı acile devlete gittik test yaptılar hormon kan testi falan 1.5 saat sonra gel sonuca göre ultrasondan bakılsn dedilerdediler sinir oldm sonucu beklemeden eve geldim ani kanama bişey olsa ilgisizler yani yarın için özele aldım ama iptal ettircem galba ayın 24ne mecbur devlete aldım randevu şuanlık çokbişey olmadıkça özele gitmitim dedim el mecbur devlete devam
Doğru söylüyorsun kuzum.
benimki bugun öğrenecek ya kesin özele gidelim diycek devlete gitmeyelim özel daha ilgili. Ama hic alakasi yok ben daha once hep ozele gittim inan 5 dk bile sana bakmiyorlar hemen gonderiyorlar. Biraz da doktorlarin vicdanina kalmis artk.

Günaydınn kızlar yaa bi kaç gün girmedim maşallah hamiş dolmuş burası ne sevindim sizin adınıza Sevsev12 Sevsev12 karapisso karapisso everytime_night everytime_night kutluyorum sizi hayırlı uğurlu sağlıklı olsun inş Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin , darısı bana vee tüm isteyenlere innnşallaaah :dua:
Amin canım çok saol darısı başına inşallah

Kuzum belirtilerim tabikjde vardi ben yumurtlamadan 5-6 gun sonra fark ettim ama uyduruyorum psikolojik dedim hatta buraya bile yazdim. Kasik agrilarim cok fazlaydi bide goguslerim şişti ve yan tarafida agriyordu. Normalde tüm yaz boyunca soguk olan ayaklarim tabanlari ates gibi oluyordu. Bide yumurtlamadan iki uc gun sonra akintim devam etti istahim acildi yemek yemeyince midemde bi baski hissediyordjm tabi ben sikintiya bagliyordum.
mide yanmasi oldu bende normalde kola sevmem ben ama dün delj gibi ka ictim.
Ahhhh tatlım ahhh bendeki belirtiler seninle aynı ama benim yemek yiyince midem tkalkıyor kasik agrım var batma var akintim cok

Ginaydinnnnn kuzularrrimmm balllarimmmmm:KK15::KK15::KK15::KK36::KK36::KK36::KK36:

Cokk şükür Rabbime bin şükür sonunda bu cizgiyi görebildim . Hic beklemiyordum valla cunku yum gunlerini hic takamadan iliski olmustu akisina birakmistim. Tuttu valla:halay::halay::halay:
Rabbim isteyen herkese nasip etsjn insallahhh herkese bu duyguyu yaşatsın bu arada benimki ilk olacak olursa :anne::KK200:

Ve testim hrmen ikinci cizgj cikti dunn flasla anca cekebilmistim simdi ise pembis bi cizgi var cok şükür :dua::dua::dua:
Bu arada bata 4 var
Ayyy çok şükür bebeğim ya darısı başıma insallah bende görürüm

Günaydınn kızlar yaa bi kaç gün girmedim maşallah hamiş dolmuş burası ne sevindim sizin adınıza Sevsev12 Sevsev12 karapisso karapisso everytime_night everytime_night kutluyorum sizi hayırlı uğurlu sağlıklı olsun inş Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin , darısı bana vee tüm isteyenlere innnşallaaah :dua:
Masllahh oyle oldu kuzumm:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::KK200::KK200:
Rabbim en kisa zamanda size de nasip eder insallahhb:dua::anneadayı::dua::anneadayı::dua::anneadayı::dua::anneadayı::KK200::KK200::KK200::KK200:

Ahhhh tatlım ahhh bendeki belirtiler seninle aynı ama benim yemek yiyince midem tkalkıyor kasik agrım var batma var akintim cok
Kuzum sen test yapsana ya icini rahatlat. Disari cikip alamiyorsan netten iste iki gune elindedir . Atesin ne durumda kuzum ben ayak tabanlarım yaniyor. Iki gecedir kocam vücudun yaniyor diyor bana sen hastasın seni hastaneye götürelim :rolleyes::rolleyes:
Garibim bilmiyor ben hamileyim:KK71:

Herkese günaydınnnn:KK49:
Ya Sevsev12 Sevsev12 Nasıl sevindim sabah sabah yaşasın :halay:
Kurumus-Maskara Kurumus-Maskara ıyi yaptın .Bu sperm kalitesi 30 gün üst üste yapılırsa düşermiş .Ben ovulasyon testi yaptım bu ay ilk defa.instagramda bu konuda yardımcı olan bir arkadaş var.Oda dedi.Ust üste yapın diye.Rahat ol canım ve çalışmalara devam et.
O şöyle dedi.Yumurtlama çizgisi koyularında başlayın.Catlayinca 3 gün daha yapın bırakın :KK70:
Eşim zaman doldu beni kullandın diyor bana:KK70:e öyle napalim
Anneyimbenanne35 Anneyimbenanne35 Canım sen ne yaptın.Suan en durumdasin
Zeze _skcn Zeze _skcn Ay son 10 en fenası zaman zor geçiyor yaa:ruh:

X