Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde cok sancili gecti de ya kasıklarımda da ağrı vardı hani ondan mi oluyor die düşündüm

Maşallah baya yazmişsiniz bi kismini anca okuyabildim. Yumurtlama testi kullanan var mi aranizda. O daha rahat oluyor. Her dakika ilişkiye girmekten kurtariyor insani
ben geçen ay kullandım koyu kırmızıyı yakalayamadım bakalım tekrar denicem bu ay

Tatlim sende bi sorun yoksa o ilaclari falan nie kullaniyon vücudunun dengesini alt üst ediyosun yazik kiz sana herhangi bir ilac falan icme kocan da sorun varsa ona ilaclari veya baska biseyler ver . Bura sana ugurlu gelsin insallah tatlim
Ben de bilmiyorum. Yumurtlamam duzenli hormonlar yerinde tupler acik adetler duzenli . Klomeni bu ay kendi kafama gore kullandim daha fazla yumurta daha fazla şans diye dusundum bizim askerler kosamiyorlar ya birine yetismese digerinin catlamasina yetisirler diye kullandim ha birde hamileligi kolaylastiran bir jel denedim bu ay bakalim ne olcak. Tesekkur ederim ayrica, insallah topigin bana ugurlu gelir

ben geçen ay kullandım koyu kırmızıyı yakalayamadım bakalım tekrar denicem bu ay
benim döngüm kısaldı ortalama 26 günde bir oluyorum. 10. gün başlıyorum 12. gün koyu kırmızı yakalayadım sadece gün aşırı ilişki o kadar. sonra da çatladı yumurta. yumurtlama testi silikleşti zaten.

bu ay da olmazsa bal tarçın çörek otu denicem bende

bu ay da olmazsa bal tarçın çörek otu denicem bende
Ben onu duzensiz bir iki gun yedim aralikta, iki tane yumurtam olmustu doktor cok guzeller demisti ama bizim askerler yakalayamadı
Benden sana tavsiye guzel yumurtalar yapiyor ama, arkasina havuc kurude yap ki catlasinlar kist olmadan !

Insallahh tatlim uğurlu gelir kendi dengeni bozma kiz kocaninkini duzelttir çünkü sorun onda ona biseyler yedir içir olur insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…