Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar dün kan testim 12.1 di bu akşam 32.18 yani değer geç döllenme diyemi çok düşük en son bat 15 ağustostu çok panik oldum yumurtam 27.de pik olmuş ya ondan sonraki günlerde olsa ancamı yükselir değer off anlamıyorm
kızz normalde iki günde 2 kat diyolar fazlası artımş masallahh hiç strese sokma kendinide bebişide artmış olması yeterli geç döllenme olmış

Ginaydinnnnn kuzularrrimmm balllarimmmmm:KK15::KK15::KK15::KK36::KK36::KK36::KK36:

Cokk şükür Rabbime bin şükür sonunda bu cizgiyi görebildim . Hic beklemiyordum valla cunku yum gunlerini hic takamadan iliski olmustu akisina birakmistim. Tuttu valla:halay::halay::halay:
Rabbim isteyen herkese nasip etsjn insallahhh herkese bu duyguyu yaşatsın bu arada benimki ilk olacak olursa :anne::KK200:

Ve testim hrmen ikinci cizgj cikti dunn flasla anca cekebilmistim simdi ise pembis bi cizgi var cok şükür :dua::dua::dua:
Bu arada bata 4 var
Canım çok sevindim gözün aydın:KK200::nazar: inşallah sağlıkla kucağına alırsın:dua:Pozitif enerjinle oldu bu birçok kişiye de uğurlu geldin:halay: Kendim hamile kalmış gibi sevindim inan bundan sonrası çok güzel ilerlesin her şey istediğin gibi olsun inşallah:dua:

Ginaydinnnnn kuzularrrimmm balllarimmmmm:KK15::KK15::KK15::KK36::KK36::KK36::KK36:

Cokk şükür Rabbime bin şükür sonunda bu cizgiyi görebildim . Hic beklemiyordum valla cunku yum gunlerini hic takamadan iliski olmustu akisina birakmistim. Tuttu valla:halay::halay::halay:
Rabbim isteyen herkese nasip etsjn insallahhh herkese bu duyguyu yaşatsın bu arada benimki ilk olacak olursa :anne::KK200:

Ve testim hrmen ikinci cizgj cikti dunn flasla anca cekebilmistim simdi ise pembis bi cizgi var cok şükür :dua::dua::dua:
Bu arada bata 4 var
Yaa dedim sana hamilesinn bak diyee çok şükürrr çok sevindimm valla kendim gibi :)

Canım çok sevindim gözün aydın:KK200::nazar: inşallah sağlıkla kucağına alırsın:dua:Pozitif enerjinle oldu bu birçok kişiye de uğurlu geldin:halay: Kendim hamile kalmış gibi sevindim inan bundan sonrası çok güzel ilerlesin her şey istediğin gibi olsun inşallah:dua:
Amin insallahhh kuzumm:anne::dua:
Tsk ederm balimm rabbim en kisa zamanda sana da nasip eder insallahh:dua::anneadayı:

Sevsev12 Sevsev12 oyyy kuzum şükürler olsun. kız nasıl bekleyeceksin akşama kadar. ben sabırsıszım hemen deyiverdim . eylül ayı maşallah bol bebişli bir ay oldu. maşallah bizlere. kalan güzel arkadaşlarımıza olsun darısı maşallah subhanAllah.

bende akşamdan beri bekliyorum haberini. öyle yorgunum ki ancak kalktım yataktan,
iki evladım üşüştü başıma bide koro halinde şarkı çığırdılar:KK70:

X