Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kahvecibaby Canım bu ay kısmet değilmiş demekki.Gecmis olsun.

evet canım.. pazartesi günü kan tahlili verecem.. doktora eski tahlilimi göstermiştim fsh biraz yüksekmiş tekrardan bakalım dedi ki fsh hormonu yüksek olunca hamile kalamıyorsun malum.. daha önce dikkatimi çekmemişti ve çok canım sıkıldı ben bu testleri 6 ay önce yaptırdım o zaman söylese doktor bir hal çaresine bakardık yani..

kızlar bişey soracaktım benim evde test bol yapıyorum arada. bugun tok karma yaptı baya sıkışıktım yanı. test baya silik çıktı. ilk idrar değil diyedir demi. oysa dünkü ilk idrarda baya koyuydu .

Kızlar, hamile olup da göğüsünde hiç hassasiyet olmayan var mı? Benim bugün 29. Gün, idrar testi negatif, göğüste hiçbir değişiklik yok, akıntı günlerdir var ve kokulu değil, arada hafif saniyelik baş dönmeleri var, düne kadar da 2 gün bel ağrısı vardı, bugün geçti dinlenince. Kan testi yapmaya cesaret edemiyorum olumlu bir şey olduğunu düşünmek istediğim için:) siz ilk ay belirtilerinizi paylaşır mısınız :)

kızlar bişey soracaktım benim evde test bol yapıyorum arada. bugun tok karma yaptı baya sıkışıktım yanı. test baya silik çıktı. ilk idrar değil diyedir demi. oysa dünkü ilk idrarda baya koyuydu .
Idrarin seyrek oldugu icin olabilir kuzum konsatre degildir die oyle cikmistir bence

Canlar şimdi ovu testi ile yaptım 1,5 saatlik tuvalete gitmeme sonucu..ama negatif çok çok inçe bi çizgi var.aynı kalınlık ve Koyulukta olması lazım.daha bekleyeceğiz anlaşılan. Sevsev12 senin kaç gün önceki ovuların baya netti.

Dusugu olanlara genelde igne veriyolar kan sulandirici igne hap vs.
Oflu hersey yolunda bak gonlunce bir doktor da bulmussun simdi o ilaclarla bebeginle kendini daha güven de hissediyosun :)) cin takvimine baksana kizmi erkek mi acaba :))

Ben bu ay ovu yapmadim kuzum çünkü akisina biraktim ovu yapinca stres oluyordum o gün iliski olmasi gerektigi icin kendimi baski altinda hissediyordum gibi o yuzden biraktim onlari

Ben bu ay ovu yapmadim kuzum çünkü akisina biraktim ovu yapinca stres oluyordum o gün iliski olmasi gerektigi icin kendimi baski altinda hissediyordum gibi o yuzden biraktim onlari
Yok tatlım bende yumurtlama için ovu yapmıyorum,gebelik için yapılıyor ya var mı yok mu diye ovu testi yaptım ama negatif görünüyor,sende yapmıştın diye hatırlıyorum ama yanlış anımsadım galiba

Kızzzzzzz sevooooo ikinci çizgisini sevdigim bencee deee ikinci cizgi var insallah hamilesin 5 gun var bir de Baya belirmiş
Evett kuzucukk oyle gözüküyor insallah oyledir. Bu kdar belirgin degildi kuzucum sonradan belirgeinlesti bakim yarinki test cok onemli benim icin

Tam sonuc vermiyor yaprakalide oyle hep pik cikiyordu. Kan tahlili verince hcg si biraz yuksekti o yuzden hep oyle cikiyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…