Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin onsallah kuzum daha kocama diyemedim ya . Yarin kesin olsun sonra soyleyecem

bence de netleşsin inşAllah öyle de:KK66: onlarda üzülüyor..
bende bugün konuştum adet olduğumda burda değildi doktorun dediklerini anlattım nasip bakalım.. yüzünün o halini görmeye dayanamıyorum :KK43:

Kizlar aksam üstü biraz disari cikip geldim kendimi zor eve attim acliktan midem kavruldu sanki bide kasiklarim cok kötü ya su an yaniyor gibiler

Kizlar aksam üstü biraz disari cikip geldim kendimi zor eve attim acliktan midem kavruldu sanki bide kasiklarim cok kötü ya su an yaniyor gibiler
Kasiklarin sicak olmasi hamilelikten olarmiş kiz:) ben de yaniyorum:-) kuveti doldurup icine gomuldum icine de ada cayi kaynattim
Doktum. sozum ona cok faydalıymış denemedigim birsey kalmasin:KK3:

Yarin ki testini de dualarimla bekliyorum:KK37:

Kasiklarin sicak olmasi hamilelikten olarmiş kiz:) ben de yaniyorum:-) kuveti doldurup icine gomuldum icine de ada cayi kaynattim
Doktum. sozum ona cok faydalıymış denemedigim birsey kalmasin:KK3:

Yarin ki testini de dualarimla bekliyorum:KK37:
Ayy simdiden cektiryor o zaman desene kizz. Ayy nasil yarin olacakk yaa:skandal:
Garibim kocise bakiyom bir yanim söyle diyor bir yanim da bekle diyor ayyy tutmam gerek kendimi:işsiz:

Kızlar iyi akşamlar. Ben regl oldum. Oysa ki çok hissetmiştim. Bu ay oldu demiştim. Kısmet değilmiş. Şuan umut edecek, sonrasını düşünecek bir gücüm de kalmadı. Gerçekten çok yoruldum...

2 sene olacak bir kaç ay sonra. Pko var bende. Bu ay ilk defa çatlatma iğnesi kullandım. Sömestr a kadar bu şekilde devam edip tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum artık. Çok sıkıldım gerçekten, sinirlerim laçka oldu
Allah yardimcin olsun kuzum insallah rabbim en kisa zamanda kucaginj doldurur

X