Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
teşekkür ederim canım

Troit hapi herhangi bisey yapmiyor kuzum bende kullaniyorum bence seninkisi yerlesme kanamasidir
Iki uc gun sonra testte cikar sonucun herhalde

Insallah kuzum bizede uğurlu gelir bizde. Bizde bu mutlulugu yasariz artk . Dualarindan bizi eksik etme tatlim

Aynen öyle valla sabır hiç yok bende de :)) inşallah tuttururuz bakalım

Ayy insallahh kuzum göğüs agrisi bende kol tarafinda oluyor seninde oyle miydi benim bata 6 gun var yaptim cikmadi bisey sen kac gun varken ogrendin
Evet kollarımı kaldıramıyordum ve çok hassaslaşmıştı
erken daha ben adet tarihim geçince yaptım çıkmıştı biraz daha bekle çıkar inşallah

Bencede yapma yani koz ben abrtiyom erkenden yapiyorum diyordim srn benden de sabirsizmissinjz
Ya benim normalim son 7 aslında ama erken yumurtlamış bulununca deneyeyim demistim
Netten test almakta böyle kötüymüş işte.elimde var nasılsa diyip 10 gün önceden denedim
Pazartesi normal düzenime dönerim.

kızlar bugün doktora kan sonuçlarımı götsrdim. tsh değerim 6. doktor değerin yüksek bu değerle hamile kalırsan bebeğinde zeka geriliği olur dedi, çok moralim bozuldu. Levitron ilaçta verdi 25 mg, kullanmaya başlayınca hemen etki eder mi ?

Eder eder kuzum duzene sokuyor hemen benim troitler yok ben 100mcg aliyom hergun hamile kalirsam degrri yukseltmek gerekecek

Ya benim normalim son 7 aslında ama erken yumurtlamış bulununca deneyeyim demistim
Netten test almakta böyle kötüymüş işte.elimde var nasılsa diyip 10 gün önceden denedim
Pazartesi normal düzenime dönerim.
Ucuz olunca boyle oluyor canim aman hergün yapim diyorsun nasil olsa ucuz bi test bide yapinca rahatlıyon

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…