Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kiz benimkiler şiş bide yan taraflariinda agri var. Yok kan veremem utaniyorim artk kan vermeye gitmeye testte gormeyene kadar gitmem. Bide çarşamba doktor randevum var zaten o zaman gidince kan veririm diyorum tabi insallah oncesinde testte görürüm
Ya valla bende de bayağı bi değişiklik var ama bilemiyorum.
Bu ay kalmamışsam eğer biraz kendime vakit ayırcam.Havuza gidecektim 2 defa gittim vazgeçtim hamilelik şüphem yüzünden.Yuruyus bandı aldım kullanamadım korkumdan.Trambolinde zıplamak favorim onu zaten hiç yapmıyorum.
Asla vazgeçmeyeceğim kızıma kardeş istemekten ama ara vericem çünkü 2 seneyi gecti

Hayırlısı olsun canım sıkma canını olur inşallah genciz daha

inşAllah canım :)

Hayırlısı olsun tatlim ya üzüldüm. Rabbim en kisa zamamnda insallah nasip eder kuzum

Amiiin Amin inşAllah..

Üzüntünü anlıyorum kuzum.Saglik olsunda sorun olmasın da inşallah bir gün kıpkırmızı çift çizgiyi görürsün

inşAllah hep birlikte canım

Ya valla bende de bayağı bi değişiklik var ama bilemiyorum.
Bu ay kalmamışsam eğer biraz kendime vakit ayırcam.Havuza gidecektim 2 defa gittim vazgeçtim hamilelik şüphem yüzünden.Yuruyus bandı aldım kullanamadım korkumdan.Trambolinde zıplamak favorim onu zaten hiç yapmıyorum.
Asla vazgeçmeyeceğim kızıma kardeş istemekten ama ara vericem çünkü 2 seneyi gecti
Bu şüphelerden dolayi neler neler erteliyoz kuzum ya benim de 15 ay oldu insallah bu ay son olur artk.

Insallah kuzum insallah bekleyenlerub hepsi de hamis kalir bu ay :dua::anneadayı::dua::anneadayı::dua::anneadayı::dua::anneadayı:
Benim göğüs ağrım cok fazla kuzum diger aylardan farkli olrak gece uyuyamadim sutyenimden cok rahatsiz oldum . Kasik agrisi vr akintiyi belirti olarak görmüyorum. Bide yorgunum ya bu psikolojik mi bilemiyorum hic bisey yapasim yok. Göğüs agrim boyle devam ederse yarin erken gebelik testi yaparim herhalde dayanamayacam
Bide agzimin tadı cok kötü sabahlari dislerimi falan fırçalamama rağmen.
  • benimde göğüs ağrım çok fazlaydı testi yap hamilelik olabilir :)
  • her iki gebeliğimdede ilk belirtiler göğüs agrısıydı:anneadayı:

kızlar benim halim yok hastaneye gideyim sıra beklemeye vs... iki hafta sonra kadın doğuma giderim inşallah .

merahaba kızlar, benim batım 20 eylül ancak dün kahverengi leke geldi bugünde yine çok az tam 1 hafta var,bir de sık idrara çıkma durumu var.tiroid hapı kullanmaya başlamıştım acaba o mu adetimi düzensizleştirdi yoksa yerleşme kanaması olabilir mi..o_O valla kafamda deli sorular aylardır her belirtiyi hamileyim sandım artık vazgeçtim oluruna bıraktım ama insan yine de heyecanlanıyor :dua:

Kızlar bu topik bana çok uğurlu geldi 2 sene sonunda allahım nasip etti tekrardan anne olmayı darısı başınıza inşallah ve bu ay çok ümitliydim özel bir dua vardı onu okudum her gece 7 adet hurmaya bal çörek otu tarçın kürünü denedim ve ilk defa ovulasyon testi kullandım ve rabbime şükürler olsun sizdende güzel haberler bekliyorum

Kızlar bu topik bana çok uğurlu geldi 2 sene sonunda allahım nasip etti tekrardan anne olmayı darısı başınıza inşallah ve bu ay çok ümitliydim özel bir dua vardı onu okudum her gece 7 adet hurmaya bal çörek otu tarçın kürünü denedim ve ilk defa ovulasyon testi kullandım ve rabbime şükürler olsun sizdende güzel haberler bekliyorum
maşallah canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin,hangi dua canım,sizde problem mi vardı yoksa sebepsizmiydi

merahaba kızlar, benim batım 20 eylül ancak dün kahverengi leke geldi bugünde yine çok az tam 1 hafta var,bir de sık idrara çıkma durumu var.tiroid hapı kullanmaya başlamıştım acaba o mu adetimi düzensizleştirdi yoksa yerleşme kanaması olabilir mi..o_O valla kafamda deli sorular aylardır her belirtiyi hamileyim sandım artık vazgeçtim oluruna bıraktım ama insan yine de heyecanlanıyor :dua:
Hoşgeldin

maşallah canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin,hangi dua canım,sizde problem mi vardı yoksa sebepsizmiydi
Sebepsiz canım ikimizdede sorun yoktu ama zamanı varmış demekki dua ekte canım okuduğum bir kitapta vardı ekte resmini attm gülsuyu ve norml suyu karıştrıp içmen lazım ilk başta detaylı olarak anlatım var canım bende yapanları gördüm ve hamile kalanları denemek istedim

Eklentiler

• 20180914_160307-01.jpeg
    20180914_160307-01.jpeg
    64,6 KB · Görüntüleme: 30
X