Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende sabah kan vericem ama nedense bi garip hissediyorum..2 tane test yaptım ikisinde de pozitif çıktı ama hala farkına varamadım,ayılamadım...korku basıyo..yarın kanı verip sonuç gelene kadar sanırım çatlıcam

Denicem onu peki düşmüşse tedavisi nasıl oluyır
göbeğine zeytinyağı sürmelisin sonra sen değil bi yakının karnını ovacak bi 5 dk. sonra göbeğine çay bardağı bastıracak biraz. bekleyeceksiniz. göbeğin çay bardağına doğru gelmeye başlayacak ve bir kaç dk sonra bardağın altında pıt pıt diye atmaya başlayacak. bardağı tutan kişi ve sen çok rahatlıkla hissedeceksin. bi 5 dk sonra bardağı kaldıracak. sende 10 dk yerde yat sonra kalkabilirsin. yalnız bu işlem sırasında çok konuşma ve gülme :) ayaklarında yine karnına doğru çekilik vaziyette olacak bu arada. ben sürekli yaşadığım için artık kendim yapıyorum.

Ayyy deli kizzz yaaa Allah seni hamis ede insallah ben daha test falan yapmadim batima da cokkk var
Sevo kiz yalnis yere yazmisim hem bak klomenciler sayfasindayken hatunun biri ovulasyon testi atmiş, ben de hcg testi sandim anam, anammm, ben yiktim ortaligi harika tebrikler falanlar hatunu bile kendinden supe ettirmisim neyse, dedi bende hamile sandim bian kendimi ama ,o lhhh dedi . Neyse o ay hatun hamile kaldı aklima o geldi insallah hamile cikarsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…