Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnş vardır dua edin kulun kul'aettiği dua daha makbuldür. Ben üye olmadan sizleri takip edip çok üzülüyorum namaz kılıp dua ediyordum ya aklıma forumdakiler geliyordu tanımadan dua ediyordum Bellini olur tanımadan ediyorum belki kabul olur
Cok doğru söylüyorsun canim evet basta kendim icin dua ediyorum ama sonra isteyen herkesin kucağı dolsun olanları da analarina babalarına bağışla diyorum .

Iyim bende şükür canısı haftaya doktora gidicem bakalım.ne diycek 3 yıldır istiyoruz ama olmuyor siz ne zamandır istiyosunz yaş kaç nerde yasiyosun canm ben 26 yasindayim izmirdeyim
Rabbim nasip eder inşallah isteyen herkese. bende 26 yaşındayım bi oğlum var 1 e başlıcak bu sene. oğlumda da burda vakit geçirirken hamile kalmıştım güzel arkadaşlıklar edinmiştim. istanbulda yasıyorum 8 yıldır evliyim. :KK49:

Rabbim nasip eder inşallah isteyen herkese. bende 26 yaşındayım bi oğlum var 1 e başlıcak bu sene. oğlumda da burda vakit geçirirken hamile kalmıştım güzel arkadaşlıklar edinmiştim. istanbulda yasıyorum 8 yıldır evliyim. :KK49:
Ne güzel insallah rabbim veriri en kısa zamanda canım

X